Blue Band Goede Start! Brood Evenveel belangrijke voedingsstoffen en vezels als volkoren Blue Band 1 Goede Start! Blue Band Goede Start! Brood is verrijkt met extra voedingsvezels, vitamine B1, B3, B6, foliumzuur, ijzer en zink tot het gehalte zoals aanwezig in vol- korenbrood. Verkrijgbaar als witbrood, lichtbruin- brood, bolletjes en mini rozijnenbollen. Gezonde basis Vezels in wit of bruin jasje NIEUW: Blue Band Goede Start! Mini Rozijnenbollen minder suiker, meer vezels! Kijk en vergelijk (per 100 gram) Blue Band Brood is verkrijgbaar bij uw Albert Heijn. (Volkoren)brood is een gezonde basis, ook voor kinderen. Brood levert een kind vitamines, mine- ralen en voedingsvezels. Veel mensen geven hun kroost witbrood omdat het lekker is, of bruin- brood, omdat dat gezonder is. Maar wat zou het fijn zijn als ieder kind dol is op volkorenbrood... Daarin zit tenslotte 30% meer vezels dan in bruin- brood en bijna twee keer zoveel als in witbrood. Ook bevat het meer ijzer en vitamine B1. Blue Band Blue Band ,("o Rand Blue Bam: Goede Sun: Door de vezels vinden kinderen volkoren brood te grof en moeten ze te veel kauwen. De vezels in Blue Band Goede Start! zijn natuur- lijke vezels die je niet ziet of proeft. Kortom Blue Band Goede Start! brood is net zo lekker al wit- en bruinbrood met net zoveel vezels en belangrijke voedingsstoffen als vol korenbrood. Ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. Blue Band Goede Start! Mini Rozijnenbollen zijn een lekker en verantwoord tussendoortje, ideaal om in de broodtrommel mee te geven naar school. Mini Rozijnenbollen bevatten 30% minder suiker dan gewone rozijnenbollen, omdat er minder rozijnen inzitten en omdat er geen suiker aan toegevoegd is. De Mini Rozijnenbollen zijn verrijkt met extra bouwstoffen, zoals aanwezig in volkoren rozijnenbollen. mue Band vezels Vitamine B1 Vofcoren Blue Band Bruinbrood Wil brood Goede Stan: Wit Ochtbroin WAoren Blue Band Bruinbrood Witbrood Goede Stan! Wit enUchtbruin

Allerhande | 2009 | | pagina 60