winkel weg vette vaat hieme producfeh met korting naar Plopsaland oosters porselein amster het 2e product gratis! nazomerwijnen vind je op pagina 45, Maak extra ruimte in je kasten, want we gaan hamsteren! Van 17 augustus t/m 6 September zijn er elke week 50 Bonusaanbiedingen: je krijgt dan bij elke Bonusaanbieding het tweede product gratis. Je vindt alle aanbiedingen in de Bonusfolder en op www.ah.nl/hamsterenZo kun je voor je kind een hamsterrugzakje of een etui kopen. Je krijgt er gratis een tweede rugzakje of een etui bij! AH Hamsterweken, van 17 augustus t/m 6 September raeuws Oosterse gerechten smaken misschien wel het best als ze ook op een authen- tiek oosterse manier geserveerd worden: in kommetjes. Het porseleinen servies is ideaal voor soepen en rijst- tafelgerechten, maar ook om hapjes- zoals kroepoek en atjar in te serveren. Het servies is vaatwasmachinebe- stendig en geschikt voor de magnetron. Verkrijgbaar van 7 t/m 20 Septem ber. Kommetje 1.99 12 cm vanaf De Dreft Platinum vaatwastabletten maken niet alleen de vaat stralend schoon, ze helpen ook de leidingen, de filters en het sproeisysteem vetvrij te maken. Het resultaat: een nog schonere vaat en langere levensduur van de vaatwasser. Dreft Platinum, zak 21 tabletten 5.99 Ontmoet Mega Mindy, Piet Piraat en kabouter Plop. Met het gezin beleef je uren pret in de ruim veertig attracties van het Belgische Plopsaland De Panne. Vanaf dit jaar vlieg je zelfs over de kop in de snelste achtbaan van de Benelux, Anubis The Ride! Een onvergetelijk uitstapjel De toegangskaarten koop je bij Albert Heijn voor 24.00 (normale kassaprijs 27.00). Zo kun je meteen doorlopen naar de toegangspoorten.

Allerhande | 2009 | | pagina 89