winkel smaken dressing voor een yitewc pwducfm m actudc iirfomafic van basilicum tot witte peper erbeterde Naast meer soorten gedroogde kruiden in potjes heeft Albert Heijn nu ook kruidenmolentjes in het assortment. De kruidenpot- jes zijn bovendien mooier en handiger geworden: aan de bovenkant zit een sticker waarop staat wat erin zit. Prettig als je de kruiden in een lade bewaart, want dan zie je in een oogopslag welk potje je nodig hebt. AH Kruiden, potje of molentje, diverse soorten vanaf 1.39 Wat heb je nodig voor een spontane avondpicknick? Kijk op pagina 23. extra voordeel met je bonuskaart Dat is makkelijk: portieverpak- kingen dressing, zodat je lekker kunt varieren. Een zakje bevat precies genoeg dressing voor een salade voor een of twee personen. Onder andere ver- krijgbaar in de varianten honing mosterd dille dressing, yoghurt dressing citroen en tuinkruiden vinaigrette. Remia Salata, doos 12 zakjes a 70 ml 0.69 meuws Babi Pangang NASI Van Babi Pangang tot Gado Gado: de Aziatische koelverse maaltijden van Albert Heijn zijn nu nog lekkerder. Door nieuwe ingredienten en recepten zijn de smaken sterk verbeterd. En nog steeds zijn alle maaltijden rijk gevuld en bevatten ze veel groente. AH Aziatische koelverse maaltijden, bak 450, 500 en 900 gram, vanaf 2.99 Regelmatig persoonlijke aanbiedingen, recepten en acties in je mailbox? Ga naar www.ah.nl/miinvoordeel. schrijf je in en haal meer urt je AH Bonuskaart. Profiteer vandaag nog en ontvang direct 10 kor- tingscoupons! AllerHande 85

Allerhande | 2009 | | pagina 85