W Ge/onde keuze Knapperig en voedzaam: AH Bros volkoren knackebrod. Het bestaat alleen uit rogge, water, gist en zout. Heerlijk op elk moment van de dag! Albert Heljn Veel vezels Kies je beleg o a o O Gezonde Keuze. Producten met het Gezonde Keuze Klavertje bevatten minder verzadigd vet, zout of suiker of meer vezels dan vergelijkbare producten en zijn binnen de productgroep de gezondste keuze. Om je fit te voelen heb je brandstof nodig. AH Bros volkoren knackebrod, op basis van volkoren roggemeel, levert die brandstof. Rogge is een voedzame graansoort vol mineralen zoals ijzer, magnesium, fosfor en koper. Deze stofFen spelen een belangrijke rol bij de stofwisseling. AH Bros volkoren knackebrod is rijk aan vezels. Een enkel sneetje levert 40 kilocalorieen en 2 gram voedingsvezels. Dat is bijna net zoveel voedingsvezels als een hele volkoren boterham. Vezels zijn goed voor de spijsvertering en zorgen bovendien voor een langdurig verzadigd gevoel. AH Bros volkoren knackebrod heeft dan ook een Gezonde Keuze Klavertje omdat het minder verzadigd vet, minder zout en meer vezels bevat dan vergelijkbare producten. Het is dan ook een gezonde keuze binnen de productgroep. Zoete trek? Beleg AH Bros volkoren knackebrod bijvoorbeeld met appelstroop, honing of fruit. Heb je zin in hartig, denk dan eens aan sand- wichspread met plakjes tomaat en basilicum, hiittenkase met gehakte radijs en bieslook, kipfilet met plakjes komkommer en fijngehakte munt of rookvlees met partjes avocado en wat limoensap. Ook lekker, bijvoorbeeld als avondsnack: beleggen met vispate, zuivelspread, selderijsalade, houmous of filet americain. AllerHande 43

Allerhande | 2009 | | pagina 43