De natuurlijke kracht van 50% Exclusief bij AH: Vie stapelkorting 40% 30% 20% 'O Fruit en groenten bevatten essentiele voedingsstoffen die helpen om ons lichaam gezond te houden. Ze geven ons de nodige voedingsstoffen voor energie en vitaliteit, kalium voor onze spieren en vitamine C om onze lichaamscelien te beschermen. Fruit en groenten leveren ook vitamine A, wat essentieel is voor een goede werking van de ogen, en sommige soorten bevatten zelfs een antioxidant voor een gezonde en stralende huid. Een extra portie fruit en groenten met Knorr Vie Knorr Vie is een makkelijke en lekkere manier om meer groenten en fruit te eten. Zo kan ons lichaam elke dag opnieuw al het goede uit groenten en fruit halen. Knorr Vie is niet bedoeld als vervanging voor groenten en fruit, maar als aanvulling. Elk flesje Knorr Vie levert verschillende essentiele vitamines en mineralen (waaronder kalium). De 100% natuurlijke samenstelling bevat uitsluitend 1 OOg fruit en 1 OOg groenten, dus absoluut geen toegevoegde suikers, kleurstoffen, conserveringsmiddelen of andere toevoegingen. Doe iedere dag iets goeds voor je lichaam met een flesje Knorr Vie en voel je lekkerder in je vel. Nu extra voordelig via de AH stapelkorting. De acerolakers, een schat van vitamine C Elke variant van Knorr Vie bevat acerola of West-lndische kers. Dit kleine vruchtje bevat uitzonderlijk veei vitamine C: tot wel 30 keer meer dan een sinaasappel! Vitamine C speelt een belangrijke rol in het natuurlijke afweer- en beschermingssysteem van onze lichaamscelien. Elk flesje Knorr Vie levert 50 (30 mg) van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid vitamine C. 4e kassabon 3e kassabon 2® kassabon 1® kassabon Hoe werkt het? Naam Ad res Postcode Woonplaats Bank-/gironummer ADVERTORIAL groenten en fruit. 1 Bewaar uw AH kossabonnen met doarop het aankoopbedrag van 1 of meerdere 6-packs Vie uit de periode 15/06/2009 t/m 12/07/2009. 2 Stuur uw kossabonnen (maximaal 4) somen met de coupon v66r 10/08/2009 naar: Knorr Vie Stapelkorting, Antwoordnummer 1049, 6200 VB Maastricht (postzegel niet nodig). 3 U ontvangt op de eerste kassabon 20% korting, op de 2e 30%, op de 3e 40% en op de 4e 50% korting. 4 Binnen 3 weken na ontvangst von uw gegevens. wordt de te vergoeden korting op uw bank-/girorekening teruggestort. Actie alleen geldig op alle Knorr Vie 6-packs Maximaal 1 coupon per huishouden. De persoonsge- gevens zullen uitsluitend worden gebruik voor de verwerking van deze refundactie en zullen na deze actie direct worden vernietigd De verantwoordelijke voor uw gegevens is Unilever Benelux. Postbus 160.3000 AD te Rotterdam.

Allerhande | 2009 | | pagina 22