winkel nieum producten en actueie infomatie met meer in de rij bii madurodam keuze klavertje: nu in twee kleuren petteren en spatteren Op pagina 45 en 53 vind je voorbeelden van producten met het Gezonde Keuze en het Bewuste Keuze Klavertje. Leuk idee voor de zomer- vakantie: een dagje Madurodam. De toegangs- kaartjes koop je van tevoren bij Albert Heijn, dan loop je zo door bij de toegangs- poorten! De miniatuurstad is nu extra leuk voor kinderen want nu is er de expositie Sesamstraat. Tot en met 6 September zijn er speciale activiteiten rondom deze bijzondere straat. Kijk voor meer informatie op www.ah.nl/ticketservice. Echt zomers speelgoed met de nostalgische tekeningen uit de Gouden Boekjes. Met deze zwemmouwtjes, zwemring en strandbal wordt het lekker ravotten op het strand of in het water! Zwemmouwtjes, set a 2 stuks 1.99, zwemring 2.99, strandbal 1.99. Ook verkrijgbaar: zwembadje 9.99. Verkrijgbaar t/m 28 juni. In 2005 heeft Albert Heijn het Gezonde Keuze Klavertje gei'ntroduceerd: een logo dat klanten helpt een gezonde keuze te maken. Uit onderzoek blijkt echter dat klanten niet alleen geholpen willen worden een gezonde keuze te maken, maar ook om een bewuste keuze te maken binnen bepaalde productgroepen zoals snacks, koekjes, snoepjes en sauzen. Daarom intro- duceert Albert Heijn nu het Bewuste Keuze Klavertje, herkenbaar aan een oranje ring. De normen voor het Gezonde Keuze Klavertje en het Bewuste Keuze Klavertje zijn gebaseerd op de uitgangspunten van de Gezondheidsraad en de richtlijnen van het Voedingscentrum. Gezonde Keuze. Deze pro ducten bevatten minder verza- digd vet, zout of suiker of meer vezels dan vergelijkbare producten en zijn binnen de productgroep de gezondste keuze, zoals bijvoorbeeld AH Magere melk. Ze vallen in de 'bij voorkeur'-categorie van het Voedingscentrum. Het Gezonde Keuze Klavertje heeft een groene ring. Bewuste Keuze. Deze pro ducten bevatten, net als het Gezonde Keuze Klavertje, minder verzadigd vet, zout of suiker of meer vezels dan vergelijkbare producten, maar vallen in de 'middenweg'-categorie van het Voedingscentrum. Een voorbeeld is AH Halfvolle melk. Het Bewuste Keuze Klavertje heeft een oranje ring. AllerHande 109

Allerhande | 2009 | | pagina 109