winkel tews. v\icmc producten cv\ actudc ivtfomatic zelfscan bewust en betrokken AH recepten op jouw persoonlijke pagina okers plakken! i«< k» k» k» V- ■IK" Jokers plakken korting pakken. In 'Wat eten we vandaag' op pag. 118 vind je lekkere recepten voor het hele gezin, voor een doordeweekse dag. In een aantal grotere winkels van Albert Heijn kun je je boodschap- pen zelf scannen, meteen inpak- ken en afrekenen. Dat scheelt tijd, want je hoeft niet in de rij te staan bij de kassa. Je scant eerst je Bonuskaart, daama licht een houder op en kun je die hand- scanner pakken. Vervolgens loop je met de scanner door de win kel en scan je je boodschappen. Deze kun je direct inpakken. Bij de betaalpaal scan je opnieuw je Bonuskaart, waama je afrekent door te pinnen of te chippen. Wil je weten welke filialen bij jou in de buurt zelfscan hebben? Neem dan contact op met de klanten- service via 0800-0305, of ga naar www.ah.nl/klantenservice. nieuws De tweede editie van Bewust en Betrok ken, ondernemen in de samenleving is uit. Dit magazine is gemaakt voor mede- werkers van Albert Heijn maar is ook voor klanten toegankelijk. Je vindt in deze editie een overzicht van de activiteiten van Albert Heijn op het gebied van maat- schappelijk verantwoord ondernemen. Albert Heijn richt zich daarbij op vier the- ma's: gezondheid, duurzame handel, kli- maat en lokale betrokkenheid. Per thema wordt ook iets verteld over de plannen voor de toekomst. Daarnaast worden in het magazine enkele dilemma's belicht, zoals de inkoop van verse producten uit verre landen. Het magazine is te down- loaden via ah.nl. Albert Heijn maakt het nog eenvoudiger om elke dag een lekker en gemakkelijk recept te bekijken. Je hebt nu met de AH Receptenwidget namelijk ook via je persoon lijke (startjpagina toegang tot Wat eten we vandaag recepten. Heb je een Hyves-profiel of een persoonlijke startpagina op Google? Voeg dan met een klik de widget toe. Meer informatie hierover vind je op www.ah.nl/widaets. Wat eten we vandaag? O woensdag 4 mart Meergranenmacaroni met gehaktballetjes - oc j*. c*r*oo« We gaan weer Jokers plakken bij Albert Heijn! Van 18 mei t/m 1 juni kun je Jokers op een product naar keuze plakken, en zo 10 procent besparen op het aankoopbedrag. Tevens ontvang je per week drie Merkjokers. Van 18 t/m 24 mei krijg je 30 procent korting op alle Hero, L'Oreal en Dove producten. Van 25 mei t/m 1 juni krijg je korting op alle Iglo, Nivea en Gillette produc ten. Kijk voor meer informatie en de actievoor- waarden op de stickervellen en op ah.nl.

Allerhande | 2009 | | pagina 95