beter (w)eten 0 ,""T"T Ze zijn erg lekker, snel te bereiden, een bron van vezels en rijk aan eiwitten. Met AH Tivall Vegetarische balletjes haal je iets bijzon- ders in huis. Veelzijdig alternatief voor vlees egetansche balletj es o O o ~t~l P De balletjes smaken ook prima in een salade. Bak ze goud- bruin in een koekenpan en meng ze met wat gemengde sla. Bestrooi met fijngesneden peterselie en breng op smaak met olie, azijn en zout en (versgemalen) peper. Lekker als lunch of als lichte avondmaaltijd. Als je een alternarief voor vlees zoekt en lekker wilt eten, kunnen de vegetarische balletjes van AH Tivall een uitkomst zijn. Ze zijn heerlijk bij de lunch en de warme maaltijd, maar ook als tussendoortje. Bovendien zijn ze voedzaam en bevatten ze geen vlees; ze zijn deels plantaardig en deels gemaakt van kippenei-eiwit.Verder bevatten ze geen conserveringsstoffen en geen kunstmatige kleurstoffen. AH Tivall Vegetarische balletjes zijn een gezond alternatief voor vlees op basis van tarwe en soja- eiwitten. Ze bevatten vezels die nodig zijn voor een soepele darmwerking. Daarnaast zijn de balletjes, net als vlees, een grote bron van eiwit en andere goede voedingsstoffen, zoals ijzer en vitamine B12. Ze bevatten de helft minder vet dan rundergehakt, en de vetten die ze bevatten zijn ook nog eens gezonde, onverzadigde vetten. In de keuken kun je er ook alle kanten mee op. Rondom gebakken als borrelhapje, of bij een andijviestamppot of spaghetti met tomatensaus. Of rijg de balletjes aan houten spiesjes en bak ze in een koekenpan goudbruin. Serveer met Chinese groenten, satesaus en kroepoek. AllerHande 61

Allerhande | 2009 | | pagina 61