streeploze ramen lezersfc et 'n blolge handschoen aan Op ah.nl staan meer dan 6000 huishoudtips van Albert Heijn en van lezers. AllerHande publiceert elke maand de beste tips. ah.nl Ook een tip? Ga naar www.ah.nl/huishouden. Inzenders van gepubliceerde tips winnen een schoonmaakpakket t.w.v. 25! Wat Ramen Probleem Strepen Product Kranten Als je ramen erg vies zijn, dan kun je een half theelepeltje afwasmiddel toevoegen aan een emmer heet water met spiritus. Vet en vuil lossen dan snel en makkelijk op. Na het zemen poets je eventuele strepen weg met krantenpapier. Maria ale doer IJSKLONTJE EROP Fab feme Cro iwback uit LELYSTAD Wat Frituurpan Probleem Moeilijk schoon te krijgen Product Vaatwastablet Een frituurpan wordt weer helemaal schoon door deze uit te koken met een vaatwastablet. Laat het vet eruit lopen en giet heet water in de pan, doe er een vaatwastablet in en laat de pan op 100 °C ongeveer 5 minuten borrelen. Laat de pan nu nog ongeveer 1 uur staan met een gesloten deksel. Daarna goed uitspoelen. PerOiaoletTe N0(A1~ uit METEREN Wat Kleding Probleem Kauwgom Product IJsklontje Kauwgom op je tapijt of kleding verwijder je heel makkelijk door er even overheen te wrijven met een ijsklontje. De kauwgom wordt hierdoor hard en is snel te verwijderen. Snkfl Mol uit HEENVLIET Wat Bekleding Probleem Flonden- en kattenharen Product Huishoudhandschoen Honden- en kattenharen op bekleding zijn zo verwijderd met een latex huishoud handschoen. Trek de handschoen aan, maak deze eventueel een beetje vochtig en wrijf ermee over de bekleding van je bank of stoel. De haren worden perfect meegenomen door de handschoen. uit MAASTRICHT AllerHande 161

Allerhande | 2009 | | pagina 161