glashelder en glanzend servies altijd een schone machine frisse geur in de vaatwasser vlekvrije gootsteen ontstoppen zonder moeite Een herkenbaar probleem: je hebt mooie kristallen glazen, maar je durft ze niet in de vaatwasser te zetten uit angst voor aan- slag of beschadigingen. Gelukkig is er nu Calgonit Protector, een kristal dat je glazen - en andere vaat - beschermt. Bij regelmatig gebruik van de vaatwas ser worden glazen troebel en vervagen de patronen op borden en servies. Deze slijtages worden veroorzaakt door corrosie. Calgonit Protector is speciaal ontworpen om je vaat te beschermen tegen corrosie en zijn glans te laten behouden. Calgonit Protector zorgt ervoor dat je vaat er langer als nieuw uitziet. Van programma's met lage temperaturen wordt de vaat prima schoon. Er kunnen wel vet- en zeepresten achterblijven in de machi ne. Deze kunnen tot vervuiling van de vaat en zelfs verstopping van de vaatwasser lei- den. Door elk kwartaal een machinereiniger te gebruiken, verwijder je vet en kalkaanslag, zodat je vaatwasser volledig schoon wordt en de vaat er altijd schoon uitkomt. Je kunt hier bijvoorbeeld Calgonit Machinereiniger voor nemen. Vooral als je de vaatwasser niet dagelijks aanzet, kan deze behoorlijk gaan ruiken. De oplossing is een vaatwasverfrisser, bijvoorbeeld Calgonit Verfrisser citroen limoen. Je hangt de verfrisser aan het bestekrekje. Voor een frisse citruslucht, telkens als je de vaatwasser opent. r V AC .1- De gootsteen in de keuken krijgt heel wat te verduren: vet, voedsel-, koffie- en theeresten laten na verloop van tijd bruine of vlekkerige sporen achter in de gootsteen. De oplossing ligt in een krachtige keu- kenreiniger, bijvoorbeeld Cif Power Cream Keuken. Met deze keukenrei- niger pak je het vuil eenvoudig, maar doeltreffend aan. Even inspuiten en daarna met een vochtige doek verwij- deren. Cif Power Cream Keuken is ver- sterkt met ontvettende bestanddelen, waardoor het ook extra krachtig werkt tegen typisch keukenvuil zoals vet en aangebakken voedselresten. Door aangekoekt vet en voedselresten kan de afvoer in de keuken verstopt raken. Muscle Vloeibare ontstopper lost zonder inspanning vet en voedselresten in geblokkeerde afvoeren op. De gel zakt door stilstaand water direct naar de verstopping in de zwanenhals.

Allerhande | 2009 | | pagina 165