a/ax overal makkeliik stoffen een schoon fomuis in een handomdraai geen stof verplaatsen extra glimmende vloeren 7streeploos roestvrij s schoon staal i R Er zijn plaatsen waar het lastig stoffen is met een gewone stofdoek, bijvoorbeeld onder banken en kasten. De Swiffer Duster heeft een handige steel voor de moeilijk bereik- bare plekjes en is samengesteld uit duizen- den kleine elektrostatische deeltjes, bedekt met een microfilm. Deze staffer neemt al het stof op en houdt het vast, zodat het niet meteen weer neerdwarrelt. Na het koken, frituren, bakken en braden is het fomuis zo vet dat je een extra krachtige keukenreiniger nodig hebt. Vooral aangekoekt vet laat zich anders niet een- voudig verwijderen. Cillit Bang Power Cleaner Ontvetter is speciaal ontwikkeld om aangekoekt vet en vuil zonder veel moeite weg te poetsen. Je kunt het rechtstreeks sprayen op het fornuis of de kookplaat. De spray met een doek of spons gelijkmatig verdelen en vervolgens grondig met water afnemen voor een schoon resultaat. Afstoffen gaat het best als je de AH Stofdoek in vieren vouwt, en steeds de gebruikte kant naar bin- nen klapt. Zo voorkom je dat het stof in de lucht terechtkomt, waarna het weer ergens anders neerdaalt. Zodra alle zijden verzadigd zijn met stof, sla je het doekje buiten uit. De meest logische manier van stoffen is van boven (bij de stofnesten aan plafonds) via spiegels en kasten naar beneden. 16 BOESTVR U.S12 Als je loopvuil (in de hal en huiskamer) en vet (in de keuken) wilt aanpakken, heb je een dweil nodig en een krachtige vloerreiniger, bijvoorbeeld Cillit Bang Power Cleaner Vet Vloer. Maak een sopje van twee doppen Cillit Bang op 5 liter warm water, doop de dweil erin en wring hem goed uit. Met dit sopje kun je zonder schrobben veel vloeroppervlak- ken reinigen, zoals tegels en plavuizen, laminaat en vinyl. Gebruik het onverdund op een doekje om vet en hardnekkige aanslag te verwijde ren en spoel dan na met schoon water. Gebruik voor houten vloeren Pledge Parket Plus. Vingerafdrukken op het roestvrijstalen oppervlak van de koelkast- deur, vetvlekken op het gasfornuis en strepen op de magnetron zijn soms moeilijk te verwijderen. Na het schoonmaken van roest vrijstalen keukenapparatuur laten de meeste schoonmaakmiddelen daarbij ook lelijke strepen achter. De speciale schuimformule van Ajax Professional Glas Roestvrij Staal hecht zich aan het oppervlak en lost het hardnekkige vuil vanzelf op. Na een paar minuten kun je het schuim met een schone, droge doek afnemen, zonder te wrijven of te boenen. Het resultaat is schoon en streeploos glanzend roestvrij staal.

Allerhande | 2009 | | pagina 161