Schoonmaken was nog nooit zo makkelijk dankzij deze 25 oplossingen. kleuren optimaal beschermd een schone was op een lage temperatuur moeiteloos scnoon Steen, rvs en katoen; elk product vraagt om een andere schoonmaakmethode. Gelukkig is er een oplossing voor elk huis- houdelijk probleem. In deze bijlage vind je de 25 beste op een rijtje. Alles voor een glanzend schoon huis! 1 Kleding is niet altijd kleurvast. Tijdens het was- sen kunnen kleuren doorlopen: zo kan de witte kraag van een donkerblauw shirt ineens licht- blauw uit de trommel komen. Ook bij het tege- lijkertijd wassen van bonte en witte was kan er kleuroverdracht plaatsvinden. Dit is eenvoudig op te loss£n door een Colour Catcher mee te wassen, een doekje dat kleuren opvangt die anders op het wasgoed terechtkomen. Aan het eind van de wasbeurt is het doekje gekleurd en heeft de was zijn oorspronkelijke kleur behou- den. Lees wel eerst de verpakking. Daarop staat bijvoorbeeld dat je nieuwe kleren een aantal keren zonder Colour Catcher moet wassen. Deze kleding bevat nog te veel verfstoffen, en die kan het doekje niet allemaal opvangen. Niet elk wasmiddel kan op lagere temperatu- ren de was goed schoon krijgen en alle vlekken verwijderen. De nieuwe Ariel Excel Gel is een extra dikke gel die in een doseerbol in het hart van de was zijn werk doet. Dankzij de doseerbol gebruik je altijd precies de juiste hoeveelheid. De gel is speciaal ontwikkeld om vlekken op zeer lage temperaturen te verwij deren, al vanaf 15 °C. Je kunt hem dus veilig gebruiken voor alle witte en bonte was op de koude stand van de wasmachine. Door te was sen op lage temperaturen bespaar je energie en bescherm je kleding vaak ook nog eens tegen krimp, kleuraantasting en slijtage.

Allerhande | 2009 | | pagina 154