brDDrthamtjes kinderknutseffee. K IMCCtfc! Omdat palmtakken in Zelf een palmpasenstok maken DITHEB JENODIG: 2 houten latjes (60 en 40 cm) hamer en spijkers zaag crepepapier (verschillende kleuren) lintjes wollen of katoenen draad veertjes (verschillende kleuren) buxus-, hulst- of jeneverbestakken holle chocolade-eieren snoep paaskuikentjes broodhaantje (zie onderaan deze pagina) grote stompe naald 1 Spijker de twee latjes tot een kruis. Zaag eventueel een punt aan het langste houten latje. Zo kun je straks het broodhaantje makkelijk bevestigen. 2 Knip het crepepapier in repen en wikkel deze om de latjes. Bevestig met lintjes of woldraadjes de buxustakken en de veertjes aan de palmpasenstok. 3 Rijg kettingen van holle chocolade-eieren en van snoep naar keuze. Gebruik hiervoor een grote stompe naald en gekleurde katoen- of woldraden. Knoop de kettingen aan de stokken. 4 Versier verder met bijvoorbeeld karton nen hangers (Albert Heijn, zie foto linkson- der), paaskuikentjes en gekleurde linten. 5 Zet de broodhaan op de punt van het langste latje. ons land moeilijk verkrijgbaar zijn, worden met palmpasen traditioneel buxustakken gebruikt. Andere groene takken kunnen natuurlijk ook. 0%*3r Kartonnen hangers, set 4 stuks 2.99 Broodhaantjes maak je zo: Verwarm de oven voor op 200 °C. Bereid 1 pak brood- mix wit. Kneed er na het rijzen haantjes van. Plaats een rozijn als oog, bestrijk met losgeklopt ei en bak ze in de oven in 20 minuten goudbruin en gaar. AllerHande 55

Allerhande | 2009 | | pagina 55