beter smeren bodybutter wf km /c doe ml voor je handen Na je dertigste verouderen je handen sneller voor je voeten Wist je dat zweetvoeten niet een typisch mftc tin id Wacht na het douchen met te lang met het aanbrengen van een bodylotion. Wanneer je huid nog vochtig is, neemt die de bodylotion veel beter op. Insmeren voor het afdrogen kan zelfs ook! Probeer eens Dove Beauty bodymilk. scrubbed Trekt je bodylotion niet goed in, dan is je hoornlaag (de buitenste laag van je huid) waarschijnlijk te dik. Die vormt dan een laagje waar de creme nauwelijks doorheen kan dringen.Vooraf onder de douche even scrubben, helpt. Bijvoorbeeld met Sanex Dermo Soft Peeling. extraatje Bodylotion kan meer dan alleen hydrateren. Er zijn ook bodylotions voordelen van... met een beetje zelfbruiner voor een mooi kleurtje, of met vetafbrekende stoffen voor een slanker sil- houet. Zo ben je op tijd klaar voor de zomer! Bijvoorbeeld Nivea Summer Beauty en Nivea My Silhouette. H VEA My Silhouette Summer Beauty dan je gezicht. Ze worden de hele dag blootgesteld aan zon, chemische middelen en water, maar bevatten nauwelijks talgkliertjes om een beschermende film te vormen. Zoals een gezichtscreme je huid beschermt tegen veroudering, zo doet een hand- creme dat voorje handen. Bijvoorbeeld Nivea Handcreme intensief voedend. mannenkwaaltje zijn? Vrouwen hebben er net zo vaak last van. Vaak is de huid van je voeten droger dan de rest van je lichaam. Is je bodylotion niet vol genoeg, dan is een speciale voetcreme aan te raden. Trekt snel in en maakt je voeten zacht. Bijvoorbeeld Vaseline Intensive Rescue Hydraterende Voetcreme. 1 Bodybutter is voller en vetter dan een bodylotion, en dus ideaal voor een droge tot zeer droge huid. 2 Vaak worden plantaardige boters zoals cacaoboter of sheabutter toegevoegd. Deze boters lijken sterk op onze eigen huid- vetten en hebben een goed hydraterend en verzachtend vermogen. 3 Zelfs de droogste en ruwste plekjes (bijvoorbeeld ellebo- gen, knieen, scheenbenen, hielen) worden weer heerlijk zacht met een bodybutter.

Allerhande | 2009 | | pagina 170