het effect koukleum? scrubben van fijHe qeureti op goede voet Richt de waterstraal ook eens op je voetzolen. citrus geeft je nieuwe energie na aiwaicalel bevat veel verzorgende olie en is dus aan te raden bij een droge huid. Bijvoorbeeld Palmolive Naturals Bad amandel. laveicdel heeft een rustgevende en verlichtende werking en helpt bij de bevordering van de doorbloeding. Bijvoorbeeld Kneipp badolie lavendel. eucalyptus is weldadig bij verkoudheid. Ook fijn in een voetbad als je vermoeide voeten hebt. Bijvoorbeeld Kneipp badolie eucalyptus. roos ontspant en laat je lekker slapen. Bijvoorbeeld Kneipp douche rozen. voordelen van... toilet verfrist en helpt bij hoofdpijn. Maak het badwater niet te warm als je hoofdpijn hebt! Fa Shower gel Lemon Mint is ook hier een goed voorbeeld. Of je nu binnen twee minuten klaar bent, of er liever twintig minuten onder staat: met een verzorgingsproduct op maat haal je net wat meer uit je douchemoment. een lange dag werken. Citroen, limoen, mandarijn, sinaasappel en grapefruit heb- ben aUemaal dit opwekkende effect. Bijvoorbeeld Fa Shower gel Lemon Mint Wist je dat douchen een van de oudste wellness- therapieen is? Wisseldouches - waarbij je koud en warm water afwisselt - zijn goed voor je gezondheid. Ze versterken je immuunsysteem en stimuleren de bloedsomloop. Ook zorgen ze voor een goede stofwisseling en helpen je lichaam zichzelf beter op temperatuur te houden. Een aanrader voor koukleumen dus! Daardoor worden alle drukpunten in je voetzolen zachtjes gemasseerd. Dit kan verlichtend werken voor je lichaam. ■'n-;-de Beaute Gommagej ae rdveJl Scrubben haalt het bovenste laagje dode huidcellen weg waardoor je huid lekker zacht aanvoelt, een mooiere kleur krijgt en gelijkmatiger bruint. Scrubben stimuleert de celvernieu- wing, zodat je huid er langer jong en glad uitziet. Na het scrubben kan je huid de voedingsstoffen uit een verzorgende bodylotion beter opnemen.

Allerhande | 2009 | | pagina 168