bad hair day wat kun je doen? wist je dat.. brunettes vaker krullen hebben dm blondines Krullend haar lijkt vaak droog, owdat het het licht winder goed weerkaatst. Maar het kan bij de aanzet toch me I vet warden. Kies in zo'n geva! een lichte conditioner voor weer voluwe. reddimq Een bad hair day korn je echt te boven, zowel met lang als met kort haar. Heb je een korte coupe? Maak je haar nat en verdeel er flink wat wetgel in. Kam het lekker sportief naar achteren en je bent klaar. Heb je langer haar? Draag het dan vast. Elastiekjes en klemmen zijn jouw redders in nood op dagen als deze. qeem stress, Een slechte haardag km p pen Heb je alles geprobeerd en schieten je lokken nog steeds alle kanten op? Dan is het tijd voor de kapper. Gespleten haarpunten maken je haar onhandelbaar en dus zal een bezoek aan de kapper je haar alleen maar goed doen. Zeker kort haar heeft elke vijf tot zes weken een knipbeurt nodig. II Borstelen, fohnen, zon, wind, water, styling: je haar heeft heel wat te verduren. Hoe je het dan toch in goede conditie houdt? Het woord zegt het al: met conditioner. gespleten blond fifn dof kwetsbaar haar Waula ELVIVE kun je ook voorkomen. Stresshormonen zoals adrenaline en Cortisol hebben invloed op de gesteldheid van je haar; ze kunnen je haar droog ofjuist vet maken. Als je tijd neemt om te ontspannen (spor- ten is daarvoor perfect!), ruim je de stress hormonen op en zit ook je haar beter. EH BO Lang haar heeft vaak last van gespleten punten. Na het wassen kan het daarom mak- kelijk in de knoop raken. Blond haar (zeker als het niet van nature blond is) mist vaak niet alleen glans, maar ook veerkracht Als gezond haar zijn lipiden (vetten) verliest door bijvoor- beeld heet fohnen of intensief stylen, wordt het kwetsbaar en droog. Ook op dun haar kun je conditioner gebruiken. Fijn- haar-conditioners geven volume, maar verzwaren je haar niet. Voor het wassen je haar eerst goed doorborstelen. Na het wassen Gliss Kur Anti Klit Spray gebruiken. Altijd producten voor blond haar kiezen. Fructis Blond Care Cremespoeling geeft meer body en glans. Maf/J De bouwstoffen weer aanvullen. Andrelon Creme spoeling Care Repair met lipiden maakt je haar weer gezond. Elvive Volume Non-Stop Cremespoeling aanbrengen en meteen weer uitspoelen. LOREAL Schwarzkopf vol stralend

Allerhande | 2009 | | pagina 164