ikhouvan Servicebaliemedewerker Imelda de Bont, werkzaam bij Albert Heijn aan de Markt in Gouda, zorgde ervoor dat Arine Koster tijdens haar zwangerschap geen boodschappen vergat. Vanachter de servicecounter heeft Imelda een goed overzicht op de winkel. Bovendien kan ze precies zien wie er binnenkomt of de winkel verlaat. 'Imelda verwelkomt me altijd bij bin- nenkomst. Dit is een kleine Albert Heijn met een gemoedelijke dorpssfeer. Ik kom hier al zo'n achttien jaar, dus ik ken de meeste mede- werkers wel. Maar Imelda is nietzomaar een medewerker. Tijdens de zwangerschap van mijn dochter Rosalie was ik enorm vergeetach- tig. Als Imelda dan toevallig in de winkel bezig was met een emmer en dweil om iets op te ruimen, keek ze alvast of alles op mijn lijstje wel in mijn mandje zat. Of ze vroeg aan de caissiere of ze mijn boodschappenlijstje wilde checken bij het afrekenen. Dat heeft me heel wat tweede bezoeken aan Albert Heijn bespaardl' lacht Arine. 'En niet alleen tijdens mijn zwangerschap was ze behulpzaam. Driekwart jaar geleden kocht ik een paar plantjes waar Imelda enkele uitge- bloeide bloemetjes uit haalde, waarna ze met- een uitlegde hoe ik ze moest verzorgen. Dat soort dingen doet ze allemaal uit zichzelf. En ik ben niet de enige klant die ze zo behan- delt, hoor. Ik zie ook dat ze oude mensen helpt met boodschappen inpakken en sjou- t wen. Ze staat gewoon altijd paraat om wie dan ook te hulp te schieten: een gouden mede- werkerl' aldus Arine. Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2009 | | pagina 139