A Feeding for Life van Nutricia GomJbix NUTRICIA «\*G Wist je dat yi«« Nutrilon Olvarit baby's een tijdje moeten wennen aan een nieuwe smaak? Soms lusten ze lets pas na 5 of 10 keer proeven. Als ouder kun je niet ailes weten. Makkelijker gezegd dan gedaan? Nutricia helpt je graag met gratis tips en adviezen rondom voeding en gedrag aan tafel. Altijd volgens de nieuwste inzichten. We zijn 7 dagen per week, 24 uur per dag bereikbaar. Let op het speciale Feeding for Life symbool op onze producten. Voor meer informatie kun je terecht op www.nutriciakindervoeding.nl of neem contact op met Nutricia Kindervoedingservice 0800-022 26 26. Je kunt ook bij ons langskomen. Ons adres is Albert Einsteinlaan 20 in Zoetermeer. Feeding for Life. Een gezonde toekomst start met gezonde voeding. Gezonde voeding is belangrijk voor kinderen. Het ondersteunt hun groei, hun weerstand en zelfs hun hersenontwikkeling. Maar wist je dat het dagelijkse voedingspatroon van een kind vaak niet overeenkomt met zijn specifieke voedingsbehoefte? Feeding for Life is een programma van Nutricia voor (aanstaande) ouders van kinderen van 0 tot 3 jaar. Met praktische informatie en persoonlijk advies helpt het jou als ouder te kiezen voor gezonde voeding en een gezond eetgedrag voor je kindje. Zodat hij elke dag het juiste binnenkrijgt. Want: een gezonde toekomst start met gezonde voeding. Nu leg je de basis voor later. Als jij zorgt voor een goede start, profiteert je kindje daar in alle opzichten van. Goede voeding ondersteunt zijn groei, zijn weerstand en zelfs zijn hersenontwikkeling. Bovendien, wat je je kindje nu voorschotelt, heeft invloed op wat hij later lekker vindt.

Allerhande | 2008 | | pagina 143