ATKINS IS VERNIEUWD, VERBETERD EN HOE! SWEET SEXY SCIENCE Nog betere smaken, nog meer keuze en de beste ingredienten met het beste resultaat voor je figuur Day Break VIER FASES VERANTWOORD The New England Journal of Medicine: Atkins is uiterst effectief." SUCCESVOl Heerlijke smaken Mooi resultaat Wetenschappelijk onderbouwd In het schap van uw eigen Albert Heijn Day Break ant age Lekker eten met kerst en geen ruzie met de weegschaal? Daarvoor is de nieuwe Atkins de remedie. Dit dieet is gebaseerd op een gezonde manier van leven. Daarin worden weinig koolhydraten gecombineerd met fruit, groenten, granen, noten en eiwitten. Een nieuwe levensstijl die helpt om het streefgewicht te bereiken en te behouden. Met Atkins kan afvallen als terugkerend goed voornemen van het lijstje worden geschrapt. Bij een gezonde levensstijl is dat immers niet meer aan de orde. Atkins biedt een veelzijdig dieet met weinig koolhydraten, zodat het lichaam meer vet gaat verbranden en efficienter functioneert. Atkins werkt in vier fases naar het gewenste doel toe. Ease I verandert het lichaam van een koolhydratenverbrander in een vetverbrander en dat scheelt gelijk al kilo's. In fase 2 wordt Atkins afgestemd op degene die het volgt en in fase 3 wordt een persoonlijk eetplan samengesteld. In fase 4 is het streefgewicht bereikt met een gezonde levensstijl. Het maakt Atkins niet uit hoe druk je bent en wat je doet. De veranlwoorde repen, shakes, muesli en het knackebrod bieden voor ieder moment van de dag een altematief met weinig koolhydraten. Als start van de dag of tussendoor zijn er verschillende smaken Day Break repen. Deze bevatten een optimale mix van eiwitten, vezels en calcium. De Advantage repen en shakes helpen om op de goede weg te blijven. De Atkins Endulge repen komen tegemoet aan de behoefte aan zoetigheid. Het knackebrod en de muesli zijn heerlijke vervangers van het dagelijkse koolhydraatrijke ontbijt en de lunches. Met deze rijke variatie aan producten is er altijd iets om koolhydraatrijke levensmiddelen te vervangen. Daarnaast biedt Atkins op www.atkins.com een variatie aan lekkere recepten passend binnen een koolhydraatarm dieet. Daarmee creeer je een levensstijl die je leven lang moeiteloos vol kunt houden, terwijl je lichaam op het gewenste gewicht blijft. ClmsibP Een van de meest gerespecteerde medische tijdschriften van de wereld: Dat Atkins werkt wordt door verschillende wetenschappelijke onderzoeken onderschreven. Een recente studie toont aan dat dieten gebaseerd op weinig koolhydraten het meest succesvol zijn. Daarnaast hebben vele mensen over de hele wereld het resultaat gemerkt. Geniet van de feestdagen en kies voor Atkins.

Allerhande | 2008 | | pagina 119