ik hou van Enthousiast begroet Mitch zijn vriendinnen Mitch Theijn (3) is gek op boodschappen doen met zijn moeder. Want dan ziet hij zijn vriendinnen Annie Cinjee en Olga Tessensohn weer. Als de twee collega-caissieres 'ANNlfiEE en OLGAaA' horen roepen, weten ze meteen hoe laat het is: Mitch is in de winkel. Twee keer in de week gaat Mitch met zijn moeder Brenda mee om boodschappen te doen bij Albert Heijn Martinus Nijhofflaan in Delft. 'Deze supermarkt ligt niet echt in de buurt van waar wij wonen, maar ik vind dit een prettige zaak. Je wordt er altijd vriendelijk begroet, de mensen die hier werken zijn heel behulpzaam en de producten zijn goed. Daar rijd ik graag voor om,' aldus Brenda. Voor Mitch is het afrekenen bij de kassa het leukst. Tijdens het boodschappen doen vraagt hij continu wanneer ze nou naar Annie en Olga gaan. 'Geen klant reageert zo enthousiast als Mitch,' beaamt Olga. Haar eigen kleinzoon is van dezelfde leeftijd als Mitch, maar woont in Amerika. 'Als ik Mitch zie, moet ik altijd aan hem denken en raak ik toch een beetje geemotioneerd. Ik heb Mitch geleerd hoe ze in Amerika altijd high five doen, maar hij klapt wel hard, hoor.' Als Mitch bij de kassa van Annie komt, mag hij haar altijd de bonuskaart aangeven. 'Gooien, is meer het juiste woord,' lacht Annie. 'En het leukst is als het kaartje "per ongeluk" op de grand valt, dan ligt Mitch helemaal in een deuk.' 2 Z Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2008 | | pagina 71