T |V« - X 'de snelste die ik ken' ik hou van Marjan Voshol sluit altiid aan in de rij bij Mitchel Terhoeven. Hoewel... van een rij is eigenlijk nooit sprake! de duizeedt) 'Als er zoiets bestaat als 'kassamedewerker van het jaar', dan meld ik Mitchel onmiddellijk aan,' zegt Marjan Voshol. Bijna dagelijks gaat ze voor de boodschappen naar Albert Heijn Lageland in Rotterdam en tot voor kort zocht ze dan altijd de kassa van Mitchel op. 'Hij is de snelste kassamedewerker die ik ken. Hij kan iets wat veel mannen niet kunnen, namelijk multitasken. Boodschappen scannen, een telefonische vraag van een collega beantwoorden en een gesprek voeren met mij: hij doet het allemaal tegelijk. En toch is hij altijd secuur.' Onlangs is Mitchel verhuisd naar filiaal Hesseplaats, maar ook daar komt Marjan regelmatig. Mitchel werkt sinds 2004 twee dagen per week bij Albert Heijn, daarnaast volgt hij een modeopleiding. Bij het horen van zo veel com- plimenten glimt hij van trots. 'Rijen probeer ik altijd te voorkomen. Bij het scannen selecteer ik alvast de boodschappen op harde en zachte dingen. Ik zet ze zo neer op de band dat de klanten ze makkelijk in hun boodschappentas kunnen doen.' Zijn nieuwe werkplek bij filiaal Hesseplaats bevalt Mitchel goed. 'Ik werkte al vierenhalf jaar bij het filiaal Lageland en had behoefte aan verandering. Natuurlijk is het leuk als je je klanten en collega's goed kent, maar deze switch geeft mij veel nieuwe energie. En de trouwe klanten volgen mij vanzelf wel...,' lacht hij. En dat is ook zo. Daarvan is Marjan het levende bewijs. Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande. Pandan

Allerhande | 2008 | | pagina 139