Angelique Budding-Kersten heeft enorme bewondering voor de optimistische Mirjam Frentz, caissiere bij Albert Heijn Schuytgraaf in Arnhem. 'Het kwam eigenlijk door die gekke haarkleuren van Mirjam dat ik altijd naar haar kassa ging om af te rekenen. Dan maakten we een praatje en zo leerden we elkaar een beetje kennen,' vertelt Angelique die wel vier tot vijf keer per week boodschappen doet bij deze Albert Heijn. 'Ik kom hier zo vaak, omdat ik vanwege mijn ziekte MS meestal op mijn scootmobiel kom en niet zoveel spullen in een keer kan meenemen.' De band tussen Mirjam en Angelique werd versterkt toen Mirjam kortgeleden te horen kreeg dat ook zij een milde vorm van MS heeft. 'Ik heb er enorme bewondering voor hoe Mirjam omgaat met deze ziekte, want ik weet precies wat zij doormaakt. En toch is ze haast altijd opgewekt en optimistisch. Als een van ons een slechte dag heeft, weten we elkaar altijd wel weer op te peppen,' vertelt Angelique. Mirjam werkte voorheen fulltime, maar dat kan nu niet meer. 'Ik werk nu nog 15 uur per week. Gelukkig heeft Albert Heijn me de mogelijk- heid gegeven om hier te blijven werken, want voor hetzelfde geld, was ik verplicht in de WAO terechtgekomen.' Ook haar collega's reageren heel positief. 'Als ik me een dag niet goed voel, is er alle begrip voor dat ik niet kom. En als ik geen auto kan rijden, komen ze me ophalen, zodat ik toch kan werken.' Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2008 | | pagina 77