Probeer Canderel nu 0 en proef hetverschil! 0 calorieen' V GflNDCREL Lekker genieten zonder calorieen? Zoete tussendoortjes wanneer je maar wilt en toch een evenwichtig voedingspatroon behouden? Het kan! Met Canderel kan je zonder zorgen genieten. De zoetjes bevatten geen calorieen en combineren genieten met een gezonde levensstijl. Wist je dat... Te veel suiker kan de gezondheid schaden. Maar betekent dat meteen dat we die lekkere zoete smaak moeten missen? Nee, maar als je weet dat iemand die 5 klontjes suiker per dag eet tot 10 kg suiker per jaar eet, dan ga je toch wel even nadenken. Canderel biedt in dat geval de oplossing: zoetjes met een intense smaak en geen calorieen. Het exclusieve Canderel recept is een unieke-combinatie van twee zoetstoffen en een uniek aroma. Dit resulteert in een smaak zo heerlijk zoet als suiker. De combinatie van aspartaam en acesulfaam-K zorgt ervoor dat je de smaak van suiker snel ervaart en dat deze langer aanhoudt. Je kan volop genieten en tegelijkertijd op de calorieen letten, dat is lekker! De Food and Drug Administration, de Wereldgezondheidsorganisatie en de Europese Organisatie voor Voedsel- veiligheid (EFSA) bevestigen dat het gebruik van aspartaam veilig is en de gezondheid niet schaadt. De zoetstof aspartaam tot de meest geteste producten ter wereld behoort. Vandaag de dag wordt aspartaam we- reldwijd in meer dan 6.000 voedings- artikelen (o.a. in light frisdranken) gebruikt en werd het goedgekeurd in meer dan 100 landen. De zoetstof aspartaam uit 2 aminozu- ren bestaat die van nature aanwezig zijn in dagelijkse voedingsmiddelen zoals melk, eieren, bananen of vlees. Niet alle zoetstoffen hetzelfde zijn. De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid* van'aspartaam ligt hoger dan die van andere zoetstoffen. Een volwassene van 60 kg mag 110 eetlepels poeder of 95 zoetjes per dag consumeren. *vastgelegd door de bevoegde irstanties Altijd binnen handbereik! Ik ga de deur niet uit zonder mijn Canderel pocket: 4 unieke edities die zich afspelen rond het thema "liefde", bedacht door de Franse lingerie ontwerpster Chantal Thomas. Praktisch, mooi, stijlvol en in mini formaat: de pocket past perfect in mijn handtas en altijd binnen handbereik! Canderel Sticks 100 stuks Canderel Club Id je aan bij de Canderel Club en profiteer van leuke aanbiedingen, tips, recepten en... talrijke andere verrassingen! Surf naai www.canderel.nl en schrijf je in!

Allerhande | 2008 | | pagina 8