ikhou van Monique Sint doet graag dat beetje extra Alie de Groot waardeert de inzet van Monique Sint van Albert Heijn in Putten. Normaliter doet Alie de Groot haar bood- schappen in haar woonplaats Zwolle. Maar een keer per week bezoekt ze haar moeder in Putten en brengt dan boodschap- pen voor haar mee van de Albert Heijn ter plaatse. 'Mijn moeder is 86 en woont in een bejaardentehuis. Ze eet nog maar weinig, daarom koop ik altijd kleine beetjes voor haar. Maar het moet wel lekker zijn, want ze is heel kieskeurig. Die kleine tapasgerechtjes zijn ideaal, bijvoorbeeld zoete paprikaatjes gevuld met roomkaas of de wraphapjes. Monique adviseert me altijd en laat het me weten als er iets nieuws is. Zo wees ze me op een hapje van roggebrood met iets hartigs ertussen. Die zijn perfect, niet te groot en mijn moeder vindt ze heerlijk. En niet alleen mijn moeder, ook haar buren aan wie ze graag uitdeelt, genieten ervan. Laatst vroeg mijn moeder om de hamrolletjes met room kaas, maar die waren toevallig op. Toen bood Monique aan een aangepaste hoeveelheid Parmaham voor mijn moeder te snijden en daar rolletjes van te maken. Weliswaar zonder de kaas, maar mijn moeder was er blij mee.' Hoewel Alie de klantvriendelijkheid en het meedenken van Monique als bijzondere behandeling ervaart, vindt Monique het heel gewoon dat ze dit doet voor haar klanten. 'Het is mijn werk en ik doe graag iets extra's. Ik geniet ervan als ik zie dat klanten mijn inzet waarderen, dus het is een wederzijds genoegen,' aldus Monique. Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2008 | | pagina 77