langzaam op gang of meteen klaarwakker even bijkomen van een drukke ochtend high tea, tiid voor cake en gezelligheid TurdisH Iff*' jL, GOLDEN CHINA Kruidenthee geeft rust, de theVne in zwarte thee stimuleert. Broodnodige opkikker: aromatische thee bij de lunch. Lipton White Tea Witte theeknopjes en groene thee- blaadjes zitten samen in deze melange. Met een vleugje abrikoos en het aroma van geurige bloemen. 1.66 AH Ceylon Deze pure Ceylon uit de hooglanden van Sri Lanka is zeer aromatisch, mild en vol van smaak en doet het goed bij zowel hartig als zoet. 0.69 Pickwick Turkish Apple Deze thee met appel komt van oorsprong uit Turkije en is heerlijk zoet. De stukjes vanille geven deze zwarte thee een extra rijke smaak. 1.55 Lipton Andalousia Een fruitige, lichtkruidige melange die bestaat uit citrusfruit met een snufje kaneel en sinaas- appelbloesem. 1.66 AH Earl Grey Klassieker, gearomatiseerd met friskruidige bergamotolie, lekker bij zoete lekkernijen. 0.99 Zonnatura Rooibos Rooibos van de Zuid-Afrikaanse struik. Lichtzoet van smaak, zonder thei'ne en boordevol anti-oxidanten en mineralen. 1.49 Pickwick English Tea Blend Mild Een rijke mix van verschillende fijne, zwarte theesoorten geeft deze geurige thee zijn milde karakter. 0.93 AH Ochtendmelange Een kruidenmelange met onder meer frisse munt en kruidig citroengras, met een heerlijke honinggeur. Een verkwikkende start van de dag. 1.06 De Engelse uitvinding high tea wordt ook bij ons steeds populairder. Lekker met fris-kruidige thee. Pickwick Golden China Zachte, verfijnde Chinese thee met een vleugje bergamot dat zorgt voor een friskruidig accent. De jasmijnbloesem, sinaasappel en citroen maken hem heerlijk geurig. 1.35 White Tea V mild English DC.

Allerhande | 2008 | | pagina 70