Yakultmeer dan gezondheid 70jaar Yakult Yakult Zorg voor jezelf met goede bacterien! Bifiene Bava> ictieva L case/ Shirota Elk flesje Yakult en Yakult Light zit vol speciale Lactobacillus casei Shirota bacterien die je darmflora elke dag in balans houden. En dat is goed voor je darmgezondheid. Gezonde darmen spelen een belangrijke rol bij je spijs- vertering (opname van voedingsstoffen), stoelgang (afvoeren van afvalstoffen) en immuunsysteem (natuurlijke bescherming van je lichaam). Met Yakult hou je zelf elke dag je goede bacterien op peil. Lekker en gezond! dag goed. Yakult heeft meer dan 70 jaar ervaring met goede bacterien en gezondheid. In 1935 ontwikkelde de Japanse arts en wetenschapper Dr. Minoru Shirota de zuiveldrank Yakult. Hij richtte een gerenommeerd wetenschappelijk instituut op waar nog steeds onderzoek gedaan wordt naar de effecten van goede bacterien op de darmgezondheid. Met Yakult haal je dus heel wat gezonde ervaring in huis! Je darmen zijn heel belangrijk voor je gezondheid. Voor het functioneren van je spijsvertering en stoelgang bijvoorbeeld. Maar ook het grootste deel van je immuunsysteem zit in je darmen. Goede bacterien helpen je darmen in optimale conditie te houden! Voor een goede darmwerking Bifiene van Yakult is een lekkere en gezonde zuiveldrank met unieke actieve Bifidobacterium breve Yakult bacterien die vooral bijdragen aan een gezonde darmflora van de dikke darm. Door ouder worden, een druk leven of ongezond eten, kan het aantal bifidobacterien in de dikke darm afnemen. Met Bifiene voeg je actieve bifidobacterien toe. Drink voor een optimaal effect dagelijks Bifiene. Bel voor meer informatie met de Yakult Consumenten Informatielijn 0800 - 234 88 88 of kijk op www.yakult.nl.

Allerhande | 2008 | | pagina 162