reinigen gele vlekken frituurpan thecaanslag m theepot? Een selectie uit de tips van huishoud tips van lezers roestvrijstaal schoonmaken? Fluitje van een cent Zo krijg je het zeker weg! Op ah.nl staan al meer dan 5.000 huishoudtips van Albert Heijn en van lezers. Hier vind je het antwoord op al je huis- houdvragen. Heb jij ook een handige tip en wil je die delen? Ga naar www.ah.nl/huishouden en stuur je huishoudtip in. AllerHande publiceert elke maand een selectie. m overhemden/t-shirts Heb je ook een huishoudvraag of wil je een huishoudtip delen? Ga naar www.ah.nl/huishouden. allerhandigst Ruimte Keuken Object Rvs Probleem Watervlekken Product Zonne- bloemolie Na het schoon- maken van roestvrijstaal kunnen er watervlekken achterblijven. Verwijder ze door een beetje zonnebloemolie op een doekje te doen en hiermee het oppervlak in te smeren. Rianne Visser-Klaucke uit ASSEN Ruimte Kledingkast Object Kleding Probleem Gele vlekken Product Glansspoelmiddel Heb je last van gele zweet- vlekken in witte overhem- den en t-shirts? Dan is glansspoelmiddel voor de vaatwasser de oplos- sing. Laat het middel 5-10 minuten op de plekken intrekken en was daarna de kleding. Weg gele vlekken en je overhemden en t-shirts zien er weer als nieuw uit. Sabrina van Beek uit RIDDERKERK Ruimte Keuken Object Frituurpan Probleem Vies, Vet Product Soda In het weekend bakken wij vaak zelf patat. Maar na een aantal keren moet de frituurpan wel weer gereinigd worden. Geen leuk werk, maar met deze tip is het supermakkelijk: vul de frituurpan met het mandje en handvat erin tot de helft met water, doe er een schepje soda bij en zet de frituurpan aan (niet te heet). Je ziet het schoon worden, en het is milieuvriendelijk! Renate Arentsen uit AALTEN Ruimte Keuken Object Theepot Probleem Aanslag Product Vaatwastablet Aanslag in een theepot verwijder je door in heet water een vaatwas tablet op te lossen. Laat dit dertig minuten in de theepot staan. Daarna omspoelen met heet water en je theepot is weer blinkend schoon. lngrid Arns uit DE MEERN AllerHande 153

Allerhande | 2008 | | pagina 153