sVc happen zijn het hclc jaar door verhrijgbaar, ongeachtdc oogsttijd!' onze trots Elke maand laat een medewerker van Albert Heijn zien waar hij of zij trots op is. Van Hollandse Elstar appels, Franse merlot- aruiven en Spaanse Valenciasinaasappels' Excellent luxe fruitsappen Annemarie Geerdes, verantwoordelijk voor het ontbijtassortiment 'De verse sappen van Albert Heijn zijn al een tijd een daverend succes. De AH Excellent- sappen zijn er echt om van te genieten, bij- voorbeeld bij het ontbijt. Vanwege dit grote succes, begonnen we na te denken over nieu- we, luxe sappen van AH Excellent. En dit is het resultaat! Het zijn dranken met vruchten die voor 100% uit streken komen waar het fruit op z'n lekkerst is. De Elstarappels uit Nederland, de merlotdruiven uit Frankrijk en de Valenciasinaasappels uit Valencia. Ik ben supertrots op deze sappen. Vooral in de zomer zijn ze erg lekker als verfrissende dorstlesser. En het leuke aan bijvoorbeeld het merlotdruivensap is dat je dit op een borrel of een uitgebreide picknick kunt schenken aan mensen die geen alcohol drinken, maar wel iets bijzonders willen! Je proeft in dit sap echt de typische smaak van de Franse merlotdruif. Het allerlekkerst vind ik het Elstarappelsap. Veel mensen denken dat appelsap helder is, maar puur appelsap is troebel. Deze variant is ook troebel, en dus puur natuur. De sappen zitten in flessen met handige draaidoppen en zijn te vinden in het schap met gekoelde dranken. Nog iets om extra trots op te zijn: de drie sappen zijn het hele jaar door verkrijgbaar, ongeacht de oogsttijdl' Jxcellent I AllerHande

Allerhande | 2008 | | pagina 99