ikhouvan Supermarktmanager Cor de Jong weet zijn enthousiasme over te brengen Rianne Broks en Karin Karssemakers houden van hun Albert Heijn in Boxtel en vooral van supermarkt- manager Cor de Jong. Samen met nog een vriendin doen Rianne Broks en Karin Karssemakers de wekelijkse boodschap- pen bij Albert Heijn in Boxtel. 'We doen altijd boodschappen voor de hele week, dus dat betekent grote karren vol. Als we het niet zelf in een keer naar de auto kunnen dragen, komt er spontaan iemand van het personeel toegesneld om te helpen,' vertelt Rianne. 'Goed voorbeeld doet goed volgen', vult Karin haar vriendin aan. 'Meneer De Jong brengt zijn enthousiasme over op zijn mensen, iedereen doet hier net iets extra's voor de klanten. Laatst ving ik op hoe hij een moeder met haar pasgeboren baby feliciteerde: "We hebben er een klantje bij" hoorde ik hem zeggen en hij gaf de moeder een bosje bloemen. Supermarktmanager Cor de Jong runt deze winkel samen met zijn zoon Ronald. Nog maar anderhalf jaar geleden zijn ze begonnen met deze Albert Heijn, die dit jaar is uitgeroepen tot Supermarkt van het jaar. Een prijs die elk jaar wordt uitgereikt aan de beste supermarkt van heel Nederland, verkozen door een vakjury en consumenten. Dat dit gevierd wordt, zal niemand ontgaan. Op de voorgevel prijkt een groot aanplakbiljet waarop staat: Supermarkt van het jaar. 'Deze prijs is een enorme stimulans voor mij en mijn zoon en voor al ons personeel', besluit de trotse supermarktmanager. Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2008 | | pagina 87