ZOMcr k hcfkkkerstcsap kilootje minder mini MIX a van het beste fruit D X r<7TF/.. musd Wil je echt eens een bijzonder en verkoelend fruitsapje, gemaakt van de allerbeste fruit- soorten? In de koeling vind je vanaf nu AH Excellent Sappen. Deze versgeperste sap- pen zijn gemaakt van Hollandse Elstarappels, Franse merlotdruiven en Spaanse sinaasap- pels uit Valencia. Superlekker voor bij het ontbijt, het diner of gewoon tussendoor en echt het proeven waard. AH Excellent Sappen, fles 1 liter 1.99. Afdeling gekoelde sappen Het Gezonde Keuze Klavertje staat voor een laag gehalte verzadigd vet, suiker en zout, en een hoog gehalte voedingsvezels. a i M' Van maandag 14 juli t/m zondag 24 augustus is het thema in de winkel 'zomersparen'. Bij elke besteding van 15 aan boodschappen krijg je een AH Zomermunt. Met tien zomer- munten heb je een voile spaarkaart. Deze voile kaart is goed voor maar liefst 2 korting op je boodschappen. Of je kunt gratis een product uitkiezen t.w.v. minimaal 3.99, dat betekent een dubbele korting! Spaar voor bijvoorbeeld wasmiddelen, doucheproducten of frisdrank. Je kunt kiezen uit acht merken met verschillende producten. Spaar dus zo veel mogelijk AH Zomermunten voor veel korting of minstens het dubbele aan gratis producten. Nieuw: Modifast Laboratoires, een natuurlijke ondersteuning van een afslankdieet. Er zijn drie varianten: Platte Buik optimaliseert de spijsvertering met groene klei, venkel en chroom. Fat Burner helpt vet te verbranden met groene koffie, guarana en groene thee. 45+ Slanke Lijn helpt overtollig vocht te verminderen met o.a. cacao en salie. De combinatie van supplementen, gebruiksperiode en bijbehorende adviezen zorgt voor een effectieve werking. Modifast Laboratoires, Platte Buik 12.15, Fat Burner 11.35, 45+ Slanke Lijn 14.95 Met de nieuwe All Stars minichocolademix van Nestle is er voor iedereen wel wat lekkers: KitKat, Lion en Nuts, Smarties, Rolo en Bros. De grote zak bevat maar liefst zes verschil lende soorten mini's om uit te delen op een feestje of op school of om gewoon thuis van te snoepen. Bovendien is de zak door het handige handvat gemakkelijk mee te nemen. Nestle All Stars mini chocolademix, stazak 475 g 3.99

Allerhande | 2008 | | pagina 22