Tips voor een goede planning 1 da9 uur van tevoren uur van tevoren uur van tevoren minuten voor het hoofdgerecht minuten voor het nagerecht ||l minuten voor het voorgerecht m nuten voor de kaasplank van tevoren Tips voor het dubbele Een goede planning is essentieel als je voor veel mensen kookt. Houd dit schema aan en er kan weinig misgaan. Voor 16 personen verdubbel je alle hoeveelheden en... Maak de trutfe 6 2 1 elcarre met sinaasappel. Zet alle drank koud, dek de tafel en zet servies en glazen klaar. Maak de eendenborstrolletjes en marineer de rode ui voor het voorgerecht. Haal de kazen uit de koelkast en laat ze in de verpakking op temperatuur en smaak komen. Bereid de bakplaten met de zalmfilet, sjalotten en krieltjes in schil voor; bewaar ze op een koele plek. Meng de rucola met de peterselie en maak de borden op met deze kruidensalade, eendenborstrolletjes en gemarineerde ui. Verwarm de oven voor op 200 °C. Schuif eerst de bakplaat met de krieltjes in de voorverwarmde oven en na 10 minuten de bakplaat met de zalm en de sjalotten. Snijd het brood in plakken, schep het rode fruit in een schaaltje en de confituur in een ander schaaltje. Zet de kazen met het brood, het gedroogde fruit en de confituur op tafel. Bestuif de truffelcarre met cacaopoeder. Neem de taart uit de vorm, zet hem op een platte schaal en verwijder het folie. 5 5 Voor bij het voorgerecht Maak bij het voorgerecht behalve eenden borstrolletjes met cassisconfituur, ook wat rolletjes met frambozen- of vijgenconfituur. Dan kan iedereen kiezen wat hij lekker vindt. Voor bij het hoofdgerecht Heb je bij het hoofdgerecht niet voldoende ruimte in de oven voor een dubbele hoeveel- heid zalmfilets en krieltjes met sjalotten? Verhit dan wat boter in twee koekenpannen 82 AllerHande

Allerhande | 2008 | | pagina 82