ik hou van 'Ik word het liefst door haar geholpen' Soms lijkt het of Fatima El Haijioui een echte fandub van klanten heeft. Rob Faltin is er een van. O o fatima'sJariclub Het gebeurt met zekere regelmaat dat een klant specifiek om Fatima vraagt. En als zij op dat moment niet werkt, zijn sommigen echt heel teleurgesteld. Zij willen namelijk het allerliefst door haar geholpen worden. Haar collega's vinden hetwel grappig. Die hebben het gekscherend over 'Fatima's fandub'. Fatima werkt, naast haar hbo-Rechtenstudie, twintig uur per week achter de servicebalie bij Albert Heijn aan het Sierplein in Amsterdam- Slotervaart. Rob Faltin is een van haar 'fans': 'Ik kom hier zeker een keer per week bood- schappen doen. De alledaagse boodschappen, producten die ik nodig heb voor tijdens mijn lange afstandswandelingen, zoals fruit, koek- repen en verse sappen, en verder cadeautjes voor vrienden. En dan vraag ik of Fatima ze voor me inpakt.' 'Hij komt soms met de vreemdste dingen aanzetten. Laatst moest ik een ananas inpak- ken... Niet het makkelijkste inpakcadeau, maar het is uiteindelijk wel gelukt hoor,' lacht Fatima bescheiden. Dat is wat Rob zo speciaal aan haar vindt: 'Ze staat altijd voor je klaar met een lach op haar gezicht, ook al is het vijf minuten voor sluitingstijd. En als ik mijn foto's kom ophalen, hoef ik niet eens mijn naam te zeggen. Ze weet uit haar hoofd of ze al binnen zijn. Als dat geen service is!' Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2008 | | pagina 33