Robijn Creme zoveel meer dan alleen verwennerij i *3^ Robjjn Wist u dat....? Minder slijtage Uw kleding langer mooi en schoon! Sneller droog Strijken wordt 'n makkie Minder huidirritatie Zachter en rijker t - Robijn Robjjn Want wat mooi is moet mooi blijven ledereen weet dat Robijn Wasverzachter de kleding lekker zacht maakt en een heerlijk geurtje aan de was geeft. Maar weet u dat Robijn Wasverzachter nog meer doet? Robijn wasverzachter legt een beschermend laagje over de vezels van de stof van uw kleding. Dat laagje heeft een aantal bewonderenswaardige eigenschappen. Het vermindert wrijving tussen de vezels, waardoor ze minder snel slijten. Uw kleding gaat langer mee en u hebt minder last van statische kleding. Door de beschermde vezels ademt uw kleding beter, maar blijft ook langer mooi van vorm en kleur. U kunt er dus langer plezier van hebben! Het beschermende laagje zorgt ervoor dat uw kleding minder vuil aantrekt en langer schoon blijft! Wist u trouwens dat Robijn wasverzachter ook zorgt dat kleding minder water opneemt? Dit betekent dat het sneller droogt in de droger of aan de lijn. Alle reden dus om niet alleen af en toe, maar eigenlijk altijd Robijn Wasverzachter te gebruiken. Door minder wrijving tussen uw strijkijzer en de stof, zorgt Robijn wasverzachter ervoor dat kleding minder kreukt en makkelijker te strijken is. Hierdoor heeft u meer tijd over. Robijn wasverzachter zorgt dat de kleding zachter wordt. Daarmee voorkomt het dat uw kleding tegen uw huid schuurt, en zo helpt het huidirritatie te verminderen. a Alle Robijn Wasverzachters ruiken lekker fris. Robijn Cr&me wasverzachter onderscheidt zich door een heerlijk rijk parfum. De Creme varianten bevatten verzachtende Jojoba-olie of Amandelolie. Kies maar uit welke u het lekkerst vindt en verwen uzelf bij elke wasbeurt opnieuw!

Allerhande | 2008 | | pagina 152