oranje AH mo.biel oranje op=op oranje/2^ oranjeburger voetbalsnack tijdclijkeormicproducten oranje waskracht P^QlQA Op pagina 79 vind je heerlijke gerechten voor op schoot, zodat je niets van de wedstrijd hoeft te missen. Veel lekkemijen voor bij de koffie of de thee staan bij Albert Heijn in het teken van het EK Voetbal. De romige tompouces hebben een oranje glazuurlaag. De petitfours met heerlijke amandelspijs en de donuts hebben niet alleen een oranje glazuurlaag, maar ook vrolijke versieringen, zoals een voetbal, een leeuw, of rood-wit-blauwe bolletjes. AH Oranje tompouce, doos 4 stuks 3.19 AH Oranje petitfours, doos 9 stuks 4.29 AH Oranje donuts, per stuk 0.65 meuwo In het kader van het EK Voetbal krijg je bij een zilverkleurige AH Mobiel prepaid Nokia 2310 gratis een extra oranje frontje. Met AH Mobiel krijg je een van de beste netwerken van Nederland en altijd het meeste gratis belte- goed. Deze mag je dus niet missen! Verkrijgbaar vanaf 2 juni. Ook online op www.ah.nl/telecom. AH Mobiel Prepaid met Nokia 2310 zilver gratis oranje frontje 29.00 De krachtige Dreft vaatwas- tabletten zijn t/m 31 augustus, exclusief bij Albert Heijn, verkrijgbaar in een oranje variant. Dreft Ultra caps all-in-one met oplosbaar folie, doos 24 stuks 5.99 Tijdelijk in de diepvries: sportieve ijsjes. Er zitten vier verschillende ijsjes in een doos: een kauwgomballenbeker, een rood-wit-blauwe spacelollie, een voetbalijsje en een voetbalshirt. AH Hup Holland ijsmix, doos 8 stuks 2.99 Tijdens het EK kun je je hamburger in stijl eten. De oranjeburgers hebben een voetbalvorm en zijn gekruid met oranje kruiden. AH Oranjeburger, 2 stuks 2.49 Tijdens het EK is de AH Grillworst naturel oranje gekleurd. Lekker op brood of in plakjes als snack tijdens de wedstrijd! AH Grillworst naturel, 200 g 1.39 Afdeling voorverpakte vleeswaren AllerHande 83

Allerhande | 2008 | | pagina 83