ikhou van Kleindochters Linsey en Caitlin zetten oma Linsey Janmaat (13) en Caitlin Hendriks (6) en hun oma Nellie Hendriks (68), van Albert Heijn in Kortenhoef Oma Nellie is blij verrast wanneer op een doordeweekse dag onverwacht haar klein dochters Linsey en Caitlin voor haar staan bij de servicebalie. En als ze hoort dat haar kleinkinderen deze keer niet alleen komen om boodschappen te doen, maar dat ze haar hebben opgegeven voor deze rubriek in AllerHande, glimt ze helemaal van trots. Oma Nellie werkt sinds acht jaar bij Albert Heijn; bij de servicebalie en achter de kassa. We gaan altijd afrekenen bij oma's kassa,' vertelt Caitlin, 'en als we iets niet kunnen vinden, dan komt oma helpen zoeken,' vult haar nichtje Linsey aan. 'Oma spaart altijd leuke dingen voor ons als er weer een kinder- spaaractie is, zoals de smurfen of de poppen van Jungle Book.' Nellie geniet zichtbaar van haar kleinkinderen en vindt het leuk dat ze in de bloemetjes wordt gezet. Ook al is ze de pensioengerechtigde leeftijd al gepasseerd, voorlopig houdt ze niet op met werken. 'Ik moet er niet aan denken om te stoppen,' zegt ze. 'Zolang ik gezond ben, ga ik door.' 'Ze mag dan wel de oudste medewerker van de winkel zijn, maar ze gedraagt zich als een jonge meid,' vertelt een collega. 'Nel heeft een geweldig gevoel voor humor, het is altijd 3 lachen met haar. En naar de klanten toe is ze 1 heel sociaal. We hopen dat ze nog heel lang LU te bij ons blijft werken.' z Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via 2 www.ah.nl/allerhande. AllerHande 143

Allerhande | 2008 | | pagina 143