Fotosmurfen Babysmurf Knuffelsmurf Snurksmurf AANGEBODEN GEVRAAGD BEDANKT GEFELICITEERD 9 Aha Toen een fotograaf in onze winkel kinderen op de piaat zette hebben wij ons direct even laten ver- eeuwigen met een groepje fotogenieke smurfen. Julien Engelsman en Lindy Groenewold, AH 1026 Haren. Loi'sa Indah krijgt een knuffel van Smurfin, Martijn Houwerzijl, redactie Aha. Ingezonden door de trotse opa Kick Max, weekmanager hoofdkantoor, afdeling Promotions. Dochtertje Mijntje Kooij (5) slaapttevreden tussen Smurfen Smurfin. 'Loutertoeval maarwel een leuk plaatje! Karin Hensen, redactie Handboeken. Romans +/- 60 (streek)romans en +/- 30 pentekeningen. Prijs nader overeen te komen. M. v.d. Velden, Zaandam, 075-6172491 (s.v.p. 's avonds bellen) Verzameling Smurfen, Wuppies, en Star Wars-artikelen, gratis af te halen. Bel voor een afspraak. Herman Wenting, Westervoort, 026-3113476 Singles 1500 singles, jaren 50, 60 en 70. Prijs nader overeen te komen. J. Dantuma, Zaandam, 075-8900131 Vispak Merk Elite, maat 52/52, kleurgroen. Prijs nader overeen te komen. R. Oorschot, Westzaan, 06-55362029 Tomatenmesje van het AH Messen- blok van Zwilling J.A. Henckels. De messen hebben een zwart handvat en op het lemmet staat Zwilling J.A. Henckels, Solingen Germany, 2 poppetjes en no stain friodur 31070-100 (4"). Prijs nader overeen te komen. C.M. Harmsen- Mollema, Lochem, chantalmollema@hotmail.com Na bijna 23jaarwerken bij Albert Heijn heb ik op 12februarijl. afscheid genomen en ga ik gebruik maken van de VUT. Graagwil ik iedereen die door hun aanwezigheid bij de receptie of door hun persoon- lijke readies hebben bijgedragen aan een onvergetelijk afscheid daar- voorvan harte bedanken. Ad Korse, Stafadviseur P&O Winkelorganisatie Ikwil iedereen die op 18 december op mijn afscheidsreceptie i.v.m. mijn VUT is geweest hartelijk dan- ken voor de getoonde belangstel- ling. Ook diegenen die niet bij het afscheid aanwezig konden zijn. Het was hartverwarmend, de lieve woorden, vele cadeaus, bloemen en kaarten. Ik denk hier met veel plezier aan terug. Coby Vink Yvonne, alvast van harte gefelici- teerd met je 25-jarigjubileum en ik wens je een hele leuke en gezel- ligedagtoe. Groetjes vanjezus, Marjolein Snijders Sietse Pluim, Kadaster. 'Aan onze ramen hangen foto's op posterformaat van de Smurfen en Gargamel. Gezelligheid in het groot.

Allerhande | 2008 | | pagina 9