Oproep: AH CLASSICS EERSTE PRIJS Hamsters in Margraten Bijzonder verrast AH-taart vy Aha 8 Voor VUT en pensioengenietende Albert Heijn-leidinggevenden en hun partners organiseert AH Classics jaarlijks bijeenkomsten. Om eens gezellig bij te praten en elkaar weer te zien of juist elkaar te leren ken- nen. Sinds maart 2005 vonden er al zes bijeenkomsten plaats met 45 deelnemers uit Brabant, Limburg en Zuid-Holland. Aan deelname zijn geen kosten of verplichtingen verbonden. Aanmelden kan bij de initia- tiefnemers Jo Leufkens, tel. (0416) 33 75 67 of Max van der Lubbe, (040) 256 52 36. E-mail j.leufkens@hccnet.nl of max.van.der.lubbe@hetnet.nl Twee kiassen van een basisschool in Op haar 50ste verjaardag werd ver- koper Annemarie Doktervan AH 1209 uit Nunspeet door collega en fervente taartenbakker, Esther Hellebrekers getrakteerd op deze heuse AH-taart. Hamster Appie was volop aanwe- zigtijdens de camavalsoptocht in Odijk op 3 februari. De trotse bouwers gingen met de eerste prijs naarhuis. 'Zeker verdiend, want de wagen zag er prachtig uit!' Frans Dijk.verkoperAH 1266 Driebergen. Margraten hebben tijdens carnaval ons promotiemateriaal gratis gepromoot. Piet Beckers, medewerker verkoopklaar.AH 1512 Maastricht. Irr Afgelopen jaar was ik een aantal maanden in Ghana om me in te zetten als vrijwilliger en om te reizen. Ghana is een fantastisch land, maar na een tijd miste ik de gewone Nederlandse dingen zoals de Hollandse pot en een supermarkt waarjeje vertrouwde boodschappen kunt doen. Daarom was ik erg verrast om dit vertrouwde logo tegen te komen in een heel klein winkel- tje in de stad Kumasi! Annemarie Vesseur, klant Albert Heijn. Na afloop van de Hamsterweken hebben we de muurplaten opgehaald en dit is het resultaat! Esmee Walker en Getrude Corporaal.verkopersAH 1159 Meppel.

Allerhande | 2008 | | pagina 8