kijk en kies Hardnekkige vlekken vragen soms om 'professionele' hulp. Het is een veilig idee om deze krachtpatsers achter de hand te hebben, voor het geval dat... Biotex voorwas Vanish crystal white Driehoek Soda Biotex Oxi effect, spray Shout Biotex Oxi effect, depper AH Schoonmaakazijn AH Ammonia SEL Terpentine vlekkenbrigade Wast vergrauwd of zeer vuil textiel weer stralend schoon. Daarna gewoon wassen met een hoofd- wasmiddel. Biotex Blauw voorwas, doos 600 gram €3.49 De kracht van actieve zuurstof verwijdert hardnekkige vlekken en microkristallen maken je witte was nog witter. Vanish Oxi action crystal white, pot 500 gram 5.99 Om gras- en rodewijn- vlekken te laten inweken: leng warm water aan met een schepje soda; daarna wassen in de wasmachine. Driehoek Fijne soda, zak 1 kilo 0.89 Speciaal ontwikkeld voor grotere opper- vlakken, zoals de bank, vloerbedekking of gordijnen. Biotex Oxi effect spray, fles 500 ml 3.29 Met handige spuitdop om het middel zonder knoeien direct op de vlek aan te brengen; even laten intrekken en daarna wassen in de wasmachine. Shout Vlekkenoplosser, fles 500 ml 2.09 Om vlekken op bijvoor- beeld boorden, kragen en manchetten mee te deppen; even laten intrekken en daarna in de wasmachine wassen. Biotex Oxi effect vlekkendepper, fles 200 ml 2.89 o 0- O Voor het ontkalken, reinigen en ontvetten van ramen, huishoudelijke apparaten, pannen, sanitair en kleding. Bestrijdt bacterien en schimmels. AH Schoonmaakazijn, fles 1 liter 0.29 Voor het reinigen en ontvetten van ruiten, spiegels, tegels en andere gladde oppervlakken. Ook voor het ontvetten en verwijderen van oude verflagen. AH Ammonia, fles 1 liter 0.43 Voor het verwijderen van teer, vetvlekken en oude waslagen. Ook voor het verdunnen van synthetische lak. SEL Terpentine, fles 1 liter 1.24 AllerHande 141

Allerhande | 2008 | | pagina 141