In Unox zit Bij Unox geloven we dat goed eten begint met de beste, en sappig van, het maakt alle kunstmatige smaakversterkers ook natuurlijke ingredienten. Voor ons geldt: eerlijk is heerlijk. Wij vinden dat al onze producten daaraan moeten voldoen. Daarom gaan we onze producten vanaf nu anders bereiden. Natuurlijker, puurder. Onze eerste stap is de ingredienten die niet meer nodig zijn om een lekker product te maken eruit halen. Voor ons zullen dit onder andere een aantal E-nummers* zijn. Vanaf nu zit er dus geen E teveel in Unox. meteen overbodig. Dat is dus mooi meegenomen. Wat wel nodig blijft, is bijvoorbeeld conserveermiddel. Dit is voor rookworst (en vele andere vleesproducten) een onmisbare hulpstof voor de houdbaar- heid. Zo hoeft u onze rookworst niet meteen bij de kassa op te eten. Wie bang is dat onze rookworst zijn vertrouwde smaak verliest, kunnen we geruststellen. Want dat zouden we ook onszelf nooit vergeven. Daarom is het fijn Waarom? Omdat we bij Unox vinden dat goed eten niet alleen erg lekker, maar vooral ook zo puur en natuurlijk mogelijk moet zijn. Daarom selecteren we onze ingredienten in het vervolg op een andere manier. Want eigenlijk is het bereiden van goed en lekker eten voornamelijk een kwestie van de juiste keuzes maken. Welke ingredienten gebruiken we? Hoe selecteren we die? Hoeveel gaan we er van gebruiken en vooral: in welke samenstelling? We beginnen met ons meest bekende product: de rookworst. Daar voegen we vanaf nu geen kunstmatige geur- en smaakstoffen meer aan toe. Wat wel in onze rookworst gaat, is vlees van de beste kwaliteit en natuurlijke extracten van kruiden en specerijen, zoals nootmuskaat, koriander en zwarte peper. Onze rookworst wordt er niet alleen lekker Zonder kunstmatige te weten dat de unieke smaak van de natuurlijke ingredienten I zelfs nog beter tot z'n recht komt. De Unox rookworst blijft dus gewoon de lekkerste. Tot zover over onze rookworst. Uit de keuken van Unox komt namelijk nog meer lekker eten. Zoals soepen, knakworstjes en stamppotten, om maar eens wat te noemen. Ook daarin verwijderen we de kunstmatige toevoegingen waar mogelijk en voegen we zoveel mogelijk natuurlijke ingredienten toe. Wat natuurlijk blijft, is de vertrouwde kwaliteit die u van ons gewend bent. Sterker nog, u krijgt nu nog meer kwaliteit. Want met eerlijke ingredienten wordt ons eten niet alleen puurder, maar vooral nog lekkerder. U eet nu eenmaal niet alleen omdat u honger hebt. Wie iedere dag goed eet, voelt zich gewoon beter. Eerlijk is heerlijk. Kijk voor meer informatie op onze vernieuwde site, www.unox.nl. *E-nummers zijn door de E.G. goedgekeurde hulpstoffen.

Allerhande | 2008 | | pagina 6