4 onGl!i Lekker Van Gilse De Boed Ma'isscharreleieren passen in een evenwichtige gezonde voeding a Oi rnais bevatten minder calorieen en zijn rijker aan linolzuur ei 1-1)1 Natuurlijk lekker met een gezonde plus ledere dag een beetje weekend Miljoenen pakken Basterdsuiker vinden jaarlijks hun weg naar heerlijke gerechten en lekkemijen. Zoals een Creme Brulee, Irish Coffee of een witte boterham met Basterdsuiker. Daarnaast is Basterdsuiker een onmisbaar ingredient voor het bakken van taarten! Van Gilse Basterdsuiker is verkrijgbaar in Wit en Donker. Verpakt in fraaie folieverpakkingen, gemakkelijk te hersluiten met een sticker. Kijk voor recepten op www.vangilse.nl De samenstelling van het gemiddelde consumptie-ei is in de loop der jaren weinig veranderd. Een kippenei bestaat voor 75% uit water, 10% uit vet en ca. 12% uit eiwit. Via de voeding van de leghen is Natuurfarm de Boed er in geslaagd om een verschuiving in het vetzuurprofiel van de eidooier te bewerkstelligen. Door deze uitgebalanceerde voeding is het mogelijk gebleken om de Ma'isscharreleieren een gunstiger en gezonder vetzuurpatroon mee te geven. Door deze voedingswaarde verschuiving bestaat de hoeveelheid vet overwegend (60%) uit, de als gezonder aangemerkte, "onverzadigde vetzuren Kenmerken van Natuurfarm de Boed Maisscharreleieren verhoogd gehalte aan onverzadigde vetzuren; natuurliike dooierkleuring; Imaisl natuurlijke bron van vitaminen goed benutbare eiwitten; zeer smakelijk natuurproduct. www.natuurfarmdeboed.nl 42 AllerHande

Allerhande | 2008 | | pagina 42