'alleen bij Ans stond een rij' I ik hou van Paska Jansen-Meijer en haar moeder Bep zijn gek op Ans van Stempvoort, caissiere van Albert Heijn in Veenendaal. i het zonnetje Wanneer Paska en haar moeder Bep bood- schappen doen bij Albert Heijn, rekenen ze altijd af bij Ans. Hoe lang ze elkaar al kennen, weten ze niet precies. Paska: 'Al heel lang in ieder geval. Ik herinner me nog dat Ans er al zat toen ik zwanger was van mijn zoon Kevin, die inmiddels vijftien is. Vanaf zijn geboorte stuurt ze hem, en ook mijn dochter Fiona van dertien, een kaartje voor hun verjaardag. Bijzonder toch?' Ans: 'Ach, ik vind dat gewoon leuk om te doen. Ook met kerst stuur ik altijd een kaartje en krijg ik er eentje terug. Toen Kevin nog een baby was en erg huilde, nam ik hem op schoot achter de kassa. Met een hand hield ik hem vast, met de andere hand scande ik de boodschappen.' Paska: 'Zo leuk dat Ans nu een keer in het zonnetje wordt gezet! Ze heeft een moeilijke periode achter de rug, maar ze blijft vrolijk, neemt de tijd voor je en maakt altijd een praatje. Maakt niet uit hoe druk het is. Mijn moeder vindt het bijvoorbeeld lastig om te pinnen, ze is bang dat ze de rij ophoudt. Ans staat erop dat ze zelf pint!' Ans: 'Ja tuurlijk, ze kan het wel, het duurt alleen iets langer. Dan wachten de mensen maar even, zo erg is dat niet.' Paska: 'ledereen rekent graag af bij Ans. Zo waren er een keer meerdere kassa's open, maar alleen bij Ans stond een rij, haha! Dat zegt genoeg, toch?' Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande. AllerHande 31

Allerhande | 2008 | | pagina 31