oh AH Huismerk extra. goea goed idee! rtc wmkelmqch vm... zachte soja Producten met het symbool zijn niet verkrijgbaar De winter is in voile gang en dus kun je wel wat extra weerstand gebruiken. Naast de twee bestaande productlijnen ■- AH drinkyoghurt 0% vet en geen suiker toegevoegd, en AH Cholesterol verlagend - introduceert Albert Heijn nu ook de nieuwe lijn Weerstand plus: een probiotische zuiveldrank waaraan L. rhamnosus bacterien zijn toegevoegd die je weerstand helpen verhogen. Probiotica zijn goede, levende bacterien die een gunstige uitwerking hebben op je gezondheid. Drink iedere dag een flesje voor een optimale werking. De AH Weerstand plus is er in naturel en naturel light (met slechts 0,1 procent vet!). AH Weerstand plus, 4 x 100 g 1.49 AH Cholesterolverlagend Halfvolle melkdrank, 1 liter 1.52 AH Yoghurtdrink 0% vet framboos, 1 liter €1.05 De smaakvolle halvarine van Blue Band Idee! is nu verrijkt met calcium. En dat is belangrijktijdens de groei van kinderen. Omdat ook hun hersenen volop in ontwikkeling zijn, zijn essentiele onverzadigde vetzuren van groot belang. Blue Band Idee! bevat belangrijke bouwstoffen voor de hersenen, zoals DHA, dat van nature in vette vis voorkomt. Maar ook ALA uit plantaardige olien en B-vitamines. Blue Band Idee! is een lekkere en verstandige halvarine op de boterham van je kind. Blue Band Idee!, kuipje 500 g 1.49 Peter: 'Ik ben altijd bewust met voeding bezig. Doordat ik veel sport en tien jaar lang inten- sief trainde voor waterpolowedstrijden, is gezond eten bijna een tweede natuur geworden. Ik eet veel vers seizoenfruit en maak vaak pasta. Met een beetje zalm of als salade met gegrilde kip of kalkoenfilet. Rijk aan koolhydraten, lekker en snel klaar. We hebben met vijf vrienden een kookclub en komen eens in de twee maanden bijeen. Dan maken we samen exclusieve gerechten met bijvoorbeeld kreeft en oesters.' Voor iedereen die graag op z'n gezondheid willetten, is er nu Zachte soja van Zonnatura. Soja is 100 procent plantaardig, bevat geen cholesterol en is lactosevrij. Bovendien is soja een bron van plantaardige eiwitten. Zachte soja is er in de smaken naturel en agave en is uiteraard gemaakt van de hoogste kwaliteit sojabonen. Lekker voor bij het ontbijt! Soja is verkrijgbaar in het schap Speciale voeding. Zonnatura Zachte soja, fles 500 ml vanaf 0.99

Allerhande | 2008 | | pagina 24