voor je huid verlokking verfrissend meuwe STERRENPARFUMS Een beetje beroemdheid heeft tegenwoordig een eigen parftnn. Jennifer Lopez introduceerde in 2001 Glow. Inmiddels heeft J. Lo maar liefst acht verschillende parfums uitgebracht. Gwen Stefani kwam in 2007 met L, de eerste letter van haar modelabel L.A.M.B. (Love, Angel, Music, Baby). Sterren van eigen bodem kunnen natuur- lijk niet achterblijven. Jan Smit, bijvoorbeeld, lanceerde Simply Jan, een geur waar mannen en vrouwen zich in kunnen hullen. geurende bad- en doucheproducten van Albert Heijn. AllerHande 151 van geuren Amandelolie staat al eeuwenlang bekend om zijn huidverzorgende eigenschappen. Het heeft een voedende werking, dringt goed door in de huid en maakt hem soepel. Amandel is de klassieke basis voor massageolie en veel beautyproducten. AH Badschuim almond bijvoorbeeld, is een creme die heerlijk ruikt en de huid verzorgt. Zoekje een echte stimulans voor je huid, kies dan een product op basis van kastanje, zoals Badedas Classic, verrijkt met kastanje-extracten. Kastanje bevordert de doorbloeding en stimuleert de stof- wisseling van de huid. Pure verwennerij voor vermoeide benen. Of tijdens de zwangerschap, om je benen te helpen het groeiende gewicht te dragen. We doen er alles aan om lekker te ruiken. Daarmee laten we bij de mensen om ons heen een goede indruk achter. Maar ook geurstoffen die ons eigen lichaam afscheidt, zorgen ervoor dat anderen graag bij ons in de buurt zijn. Vaak zonder dat we het beseffen, laten we ons beYnvloeden door die geuren. Deze lokstoffen, 'feromonen', worden tegenwoordig ook in synthetische vorm aan parfums en aftershaves toegevoegd. Verkwikkende bad- en doucheproducten bevatten vaak limoen, dat energie geeft en vrolijk maakt. Maar ook oceaanmineralen, groene thee en komkommer hebben een frisse, opwekkende geur. Om met een vitaal gevoel uit de badkamer te komen, gebruik je bijvoorbeeld Dove Fresh touch douche- gel met komkommer en groene thee. Ben je verkouden? De geur van eucalyptus verdrijft niet alleen vermoeidheid, hij heeft bovendien een verlichtende werking op de luchtwegen. energie Moe of neerslachtig? Probeer een bad- of doucheproduct met rozemarjjn, zoals Kneipp Fit en actief rozemarijn. Deze etherische olie activeert de bloedsomloop en stimuleert lichaam en geest. Handig als je's morgens moeite hebt om wakker te worden!

Allerhande | 2008 | | pagina 151