Hou darmen in beweging met Bifiene! Heb jij ook we! eens last van een opgeblazen gevoel of onregelmatige stoel- gang? Voor je lichaam en je conditie is het van groot belang dat je darmen goed functioneren. Je krijgt er meer energie van en je voelt je goed. De speciale werking van Bifiene In je darmen leven miljarden goede en siechte bac-terien, de darmflora. In de dikke darm spelen vooral anaerobe* bacterien, zoals bifidobacterien, een belangrijke rol. Deze bacterien houden je dikke darm gezond. Door verschillende oorzaken zoals ouder worden, stress en siechte of eenzijdige eetgewoonten, kan er een tekort ontstaan aan het aantal bifidobacterien. En dat kan vervelende gevolgen hebben zoals een opgeblazen gevoel of een onregelmatige stoelgang. Met de lekkere zuivel- drank Bifiene vul je de bifidobacterien in je darm weer aan. leder pakje Bifiene bevat namelijk unieke Bifidobacterium breve Yakult bacterien. En dat is goed voor je darmwerking. Drink voor een optimaal effect elke dag Bifiene. Innovatief productieproces Bifiene is de enige zuiveldrank met Bifidobacterium breve Yakult bacterien. Bifidobacterien kunnen niet goed tegen zuurstof. Vandaar dat Bifiene door een innovatieve productiemethode onder water wordt afgevuld in een speciale Tetra Pak verpakking. Met het telescopische rietje komt de bac- terie ook tijdens het drinken nauwelijks in contact met zuurstof. Zo profiteer je maximaal van de gezonde werking van Bifiene! Bel voor meer informatie 0800-0332 of kijk op www.bifiene.nl "Anaerobe bifidobacterien leven in een zuurstofarme omgeving zoals in de dikke darm.

Allerhande | 2008 | | pagina 68