Ontdek onze vier smaken supervruchtensappen (Advertentie) Na het grote succes in Engeland is Pomegreat, het gezonde en frisse granaatappelsap, nu ook bij Albert Heijn verkrijgbaar. Pomegreat bevat een groot aantal antioxidanten en diverse vitamines, waardoor het naast een frisse, niet al te zoete dorstlesser vooral een gezond drankje is. De granaatappel De Pomegreat producten Pomegreat is totaal vrij van kunstmatige kleur-, geur-, smaak- en zoetstoffen en bevat geen conserveringsmiddelen. Deze granaatappelsap is heerlijk en niet zo zoet als andere vruchtensappen op basis van granaatappels. In totaal zijn er zes varianten Pomegreat waarbij in Nederland voorlopig de volgende smaken in de winkel verkrijgbaar zijn: Waarom Pomegreat? Pomegreat is verkrijgbaar in I literpakken bij Albert Heijn. Voor meer informatie kijk op www.pomegreat.com/nl feei pomegreat Pomegreat is gemaakt van het sap van acht granaatappels. Medische instellingen hebben na jaren onderzoek geconstateerd dat granaatappels een zeer hoog antioxidantgehalte (drie keer zo hoog als bv. groene thee) hebben. Dit kan als onderdeel van een evenwichtig voedingspatroon bijdragen aan een gezond cholesterol en een gezond hart. Origineel: Gemaakt van granaatappels met een uitgesproken natuurlijke smaak. Framboos: Een smaakvolle vruchtensap van granaatappels en frambozen. Bosbessen: Een verfrissend fruitig sap van granaatappels en bosbessen. Pomegreat Acai: Een heerlijke vruchtensap op basis van Acaibessen en granaatappels. Heerlijk van smaak Natuurlijk fris Geen suikers toegevoegd Vol antioxidanten Lekker gezond De originele supervruchtendrank van granaatappels

Allerhande | 2008 | | pagina 18