sdc sazoensdlades, ziju ov& prov\ks,tuk' Elke maand laat een medewerker van Albert Heijn zien waar hij of zij trots op is. onze trots 'Onze fruitsalades smaken zoals ze horen te smaken: naar vers fruit' vers fruit Vicky Janse de Jonge, verantwoordelijk voor voorgesneden en gewassen aardappelen, groente en fruit 'Onze verse fruitsalades smaken zoals ze horen te smaken: naar vers fruit! Dat is toch iets om trots op te zijn?! We zijn de enige supermarkt in Nederland die zoveel soorten vers verpakt, gesneden fruit ver- koopt. Na de introductie bleek het zo'n enorm succes, dat er steeds meer varianten aan het assortiment zijn toegevoegd. Zo hebben we - naast de fruitsalade met groene en rode appel, ananas, mango en rode druif - ook tropische fruitsalade met papaya, kokosnoot en mango, en meloen- salade met galia-, honing- en watermeloen en ananasringen. Je kunt de salades op veel manieren eten. Ik eet bijvoorbeeld een hele bak fruitsalade bij het ontbijt of bij de lunch. Met een beetje yoghurt of gewoon puur. Of ik eet het als dessert met een bolletje ijs en een takje munt. Dat is zo lekker. De seizoentoppers zijn echt ons pronkstuk. Om de drie maanden is er een andere variant met bijzondere vruchten. In de herfstsalade zaten bijvoorbeeld speciaal geselecteerde, sappige bramen. Sommige fruitsoorten worden speciaal voor ons geteeld in Ghana en de fruitsalades die hiervan worden gemaakt, liggen soms al binnen 36 uur bij Albert Heijn. Verser kan haast niet. Deze maand ligt de wintersalade met appel, peer, rode druif, kiwi en sinaasappel in de winkel. Echt het proeven waardl' AllerHande 113

Allerhande | 2008 | | pagina 113