even stomen heerlijk hartig lasagna Italiana winkel nieuwe producten en actuele informatie De kant-en-klaarmaaltijden van Albert Heijn staan garant voor een lekker, snel en makkelijk maal. Albert Heijn heeft twee nieuwe stoommaaltijden: varkensfilet met kaassaus, minispruitjes en krieltjes en kalkoenmedaillons met cranberry- saus, witlof en aardappelpuree. Deze (en alle andere) stoommaaltijden zijn én erg lekker én ze passen in een verantwoord voedingspatroon. Ze zijn te herkennen aan de gele sei- zoensstrook en het Gezonde Keuze klavertje. AH Stoommaaltijden, schaal 450 gram, vanaf 4.49 a Ook dol op verse soep in een zak van Albert Heijn? Goed nieuws: er zijn zes nieuwe smaken! Je kunt kiezen uit Chinese tomatensoep met taugé, rodelinzensoep met rookworst, bruinebonensoep met spekjes, erwtensoep, Javaanse pindasoep met een los zakje seroendeng of bos- paddenstoelensoep met een zakje truffelolie. AH Verse Soep in zak, 400-600 ml vanaf 2.99 a nieuws soep! AH Excellent quiches zijn heerlijk als avond maaltijd, maar ook als borrelhapje. Er zijn twee nieuwe versies: peer met blauwaderkaas en brie met bospaddenstoelen. Even opwarmen en genieten! AH Excellent quiche, 300 gram, 3.99 s Lasagnebladen van verse eierbloem, gevuld met gehakt en veel groenten. Dat is de ver nieuwde kant-en-klare Italiaanse lasagne van Albert Heijn. Proef de nieuwe varianten lasag- nette en ham-vier kazen eens! Ze zijn er, net als de smaken bolognese, verde, zalm-spinazie, supe rieur en groenten, zowel in een- als twee persoonsporties. AH Italiaanse lasagne, A 450 of 900 gram, vanaf 2.29 5 indlw Lniagrr De prijswinnaars van de AH Filmweken zijn Sophie van Houwelingen en Rosa Boers. AllerHande

Allerhande | 2007 | | pagina 22