heel voordelig de winkelwagen van... op Zn Zweeds lekker slapen met chocolade winkel nieuwe producten en actuele informatie Behoefte aan een lekker tussendoortje, maar geen zin in al te veel calorieën? Kies dan voor een van de twee nieuwe smaken van Snack-a-Jacks: chocolate chip of chocolate toffee. In deze heerlijke rijstwafels zitten echte stukjes chocola de en toch bevatten ze maar 62 kilocalorieën en slechts één gram vet per wafel. AH Huismerk Lichte slaapproblemen? Uit weten schappelijk onderzoek blijkt dat Friesche Vlag Slaap Lekker je snel naar dromenland brengt. Dankzij Lactium, een natuurlijk melkeiwit-concentraat met ontspannende werking. Een glas van deze halfvolle melkdrank bevordert een goede nachtrust. Friesche Vlag Slaap Lekker, pak 1 liter, 1.69 S Snack-a-Jacks Specials, zak 210 gram, 1.99 B Goed nieuws voor wokliefhebbers: woksauzen in een flesje van AH Eigen Merk. Je kunt kiezen uit vier authentiek oos terse smaken woksaus: Ginger Garlic, Oyster Garlic, Sweet Sour en Szechuan. Dé basis voor wokken! AH Woksauzen, flesje 200 ml 1.39 .B zalm Altijd handig om in huis te hebben: AH Zalmfilet uit de diepvries. AH Zalmfilet is namelijk heel erg mals en ook nog eens zeer voordelig geprijsd. Bovendien bevat een doos twee apart verpakte porties zalmfilet van ieder 125 gram, dus je ont dooit nooit te veel. En helemaal makkelijk: op de achterkant van de verpakking staat een heerlijk en snel recept met zalmfilet! AH Zalmfilet (diepvries), doos 2 stuks, 2.79 S Junior: 'Hamsteren doe ik niet echt. Mijn moeder wel; zij doet altijd op vrijdag boodschappen voor de hele week. Eigenlijk zou ik het ook zo moeten doen, maar tot nu toe is dat me niet gelukt. Ik kom uit mijn werk, doe boodschappen en heb dan niet de puf om nog te bedenken wat ik de rest van de week nodig zou kunnen hebben. Wel vind ik het heel belangrijk om verse spullen te kopen. Invriezen is niks voor mij, ik wil echt dagverse producten. Natuurlijk heb ik een paar dingen altijd ''v in huis, zoals pasta en rijst. En hagelslag natuurlijk!' Lekker bij de borrel, lekker op brood en lekker bij het avondeten. Eigenlijk smaken de Zweedse balletjes in romige saus van Unox altijd goed! Unox Zweedse balletjes, blik 420 gram, 2.24 B Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze; nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de productdn L'ra'V.f, r/uhii ii' Nieuw van Albert Heijn: boterham pasta in een knijpfles. Dat is handig: je hebt geen mes nodig, het formaat is geschikt voor kinderhandjes en de tube heeft een antilekdop. Maar het mooiste is natuurlijk dat je ermee kunt tekenen op je boterham of pannenkoek! In de smaken hazelnootpasta en melkchoco ladepasta. AH Boterhampasta, knijpfles 280 ml, 1.69 s euws d^iorsis wokken geven de verkrij gbaarheid weer: S= in de meeste winkels verkrijgbaar B= alleen in de grote re winkels verkrijgbaar AllerHande 2

Allerhande | 2007 | | pagina 21