Een verantwoord tussendoortje houdt je kind actief Ze zijn net uit school of zitten alweer vol plannen. Naar een sportclubje of gewoon lekker buiten spelen. Geef ze wat extra's en ze kunnen er tegen, ook in de winter. Verantwoorde varia+ie Tussentijds energiestootje Het mag elke dag Wat bevat Kapitein Koek zoal? Wil je meer weten over verantwoorde tussendoortjes? Ga naar www.kapiteinkoek.nl Een wintermiddag vol energie! kinderen gemaakt. Ze zitten vol vitaminen en mineralen, bevatten nauwelijks vet en beschikken over veel vezels, die sneller zorgen voor een verzadigd gevoel. Zeker tijdens de schooluren en's middags na het zwemmen, judoen of ballet kan je kind wel een tussentijds energiestootje gebruiken. Als je kind's middags thuiskomt van school, neem je samen even de tijd om bij te komen. Hoe is de schooldag geweest? Gezellig binnen met een kopje thee hoor je graag de verhalen aan. Het is ook het moment dat je samen plannen maakt voor de rest van de middag. Want na schooltijd zit je kind nog vol ideeen om van alles en nog wat te ondememen. Naar zwem- les, knutselen of gewoon lekker buiten spelen voordat het etenstijd is. Voor actief middagplezier vol energie kun je je kind naast de drie hoofdmaaltijden tot maximaal vier keer per dag iets extra's geven. Zorg er wel voor dat het een verantwoord tussendoortje is dat brandstof levert. Geef je kind iets dat behalve vitamines en mineralen, ook voldoende vezels bevat. Deze ingredibnten vormen een belangrijk onderdeel van een gezonde basis- voeding. Er zijn talloze lekkere tussendoortjes die hieraan voldoen. Een appel of een banaan bijvoorbeeld, maar ook een doosje rozijnen, een volkoren biscuitje of een plak ontbijtkoek. Ook Kapitein Koek is een verantwoord tussendoortje. Deze lekkere ontbijtkoekrepen van Peijnenburg zijn speciaal voor De ontbijtkoekrepen zijn per stuk verpakt, zodat je ze mak- kelijk kunt meegeven naar school, naar een training of als ze buiten gaan spelen. Kapitein Koek is verkrijgbaar in de smaken rozijnen, vanille en chocola. Aan afwisseling dus geen gebrek. En...een ontbijtkoekreep van Kapitein Koek mag elke dag. 70 Kcal per reep Minder dan 1 gram vet per reep Koolhydraten, de belangrijkste energiebron voor het lichaam Vezels, die sneller zorgen voor een verzadigd gevoel Vitamine B, die onder andere zorgt voor een goede werking van de stofwisseling en het zenuwstelsel en onmisbaar is voor afweer en groei.

Allerhande | 2006 | | pagina 50