recepten index Ontbijtgerechten 87 Ontbijtcocktail met aardbei 87 Pannenkoekjes met cranberrycompote 87 Wentelpuntjes 89 Ei uit de oven met dragon 89 Kwarkbolletjes met boerenkaas en rozenbotteljam Zoeken naar recepten Op zoek naar infoimatie of recepten? Kijk eens op ah.nl! Je vindt op deze site duizenden inspirerende recep ten. Met behulp van een handig zoeksysteem heb je het gerecht waar je op dat moment zin in hebt, zo gevonden. Alle recepten zijn uitvoerig getest in onze testkeuken. Al je favoriete recepten online verzamelen? Maak dan je eigen kookschrift op www.ah.nl/kookschrift. Opmerkingen bij de receptuur Niet alle producten en ingredienten die worden genoemd in AllerHande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijnwinkels. Is het product dat je zoekt niet aanwezig, dan kun je je wenden tot de servicebalie. Daar helpen ze je graag een oplos- sing te vinden. Natuurlijk kun je met vragen ook terecht op www.ah.nl/klantenservice. Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Tussen de vervaar- diging en het verschijnen van deze AllerHande kunnen prijzen van ingredienten aangepast zijn. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel tl afgestreken theelepel ml milliliter g gram min. minuut Amuses 35 Gerookte makreel met doperwten- mousse 35 Pancettahapjes met gekarameliseerde sjalot 35 Rosbiefroosjes met biet en mierikswortel 35 Wortelmousse met roquefort Q 37 Geitenkaasrolletjes met sesam en abrikoos Q 37 Paddenstoelenkaviaar met krokante salie Q 37 Tonijnsteak met forelkaviaar 37 Vijgen met balsamicodressing Q Voorgerechten 25 Venkelsoep met gegrilde portobello Q 25 Salade van gerookte eendenborst en avocado 65 Bloemkoolsoep met blue stilton Tussengerechten 25 Gemarineerde schaaldiertjes met zoetzure tomaat 27 Perenspoom Q Bijgerechten 71 Bimi met citroenmozzarella Q 71 Pompoen met cranberry's 73 Knolselderijgratin Q 73 Superkrokante aardappels met zeezout Q 75 Aardappelwaaiers uit de oven Q 77 Knoflookpuree Q 77 Risottotomaatjes Hoofdgerechten Vlees 27 Hertenbiefstuk in rodeportsaus 57 Runderrollade met krokante korst 57 Varkenshaas met rauwe ham in fillodeeg 125 Ossenhaas met citrussalade Gevogelte 56 Kerstkalkoen met pancetta en salie Vis 57 Zalmtompouce met saffraansaus 65 Pappardelle met sint-jakobsschelpen Nagerechten 27 Charlotte met frambozenschuimijs 47 Mangotaart met lemon curd 65 Grand dessert 95 Meringues met citroenroom 95 Trifle met rood fruit 95 Tweekleurenmousse 117 Gemarineerde kersencakejes Diversen 42 Krokante champignontaart met gerookte kip 43 Pastasalade met zalm en sinaasappeldressing 45 Gehaktballetjes met ricotta en pijnboompitten 103 Gepofte mihoen 105 Mandje van karameldraden D vegetarisch

Allerhande | 2006 | | pagina 177